Новини

Всього переглядів: 122

Таке рішення було ухвалено на сесії міської ради 1 червня. Обмеження діятиме з десятої години вечора до восьмої години ранку, включно з вихідними та святковими днями. У цей час заборонено продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв і столових вин.

На думку депутатів, заборона продажу алкогольних напоїв у нічний час — нормальна практика для багатьох країн Європи. Тепер для любителів спиртного є лише один вихід — заклади ресторанного господарства.

Передувало прийняттю такого рішення думка Громадської ради при виконавчому комітеті міської ради, члени якої з метою усунення порушень громадського порядку в нічний час доби, формування в суспільстві здорового способу життя, обмеження шкідливого впливу споживання алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та пива серед населення, впорядкування їх продажу, обмеження доступу до них підлітків та молоді, охорони їх здоров’я одноголосно підтримали рішення про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв і столових вин.