Новини

Всього переглядів: 73

- У 2019 році управління освіти та спорту працюватиме над реалізацією 7 цільових програм, одна з яких – «Розвиток творчого потенціалу дітей та учнівської молоді міста» на 2019-2023 роки,  затверджена рішенням №1343-VІІ 32 сесії 7 скликання, - розповідає начальник управління освіти та спорту Олена Касаткіна.

Упродовж останніх років одним із пріоритетних напрямків роботи управління освіти та спорту було всебічне сприяння виявленню та розвитку здібних і обдарованих дітей, формування творчої особистості, створення єдиного інформаційно-навчального простору для їхнього розвитку й підтримки. Без перебільшення, ми досягли значних результатів: якщо у 2014 році козятинці мали 11 призових місць в обласному етапі Всеукраїнських олімпіад, то в 2018 – 36. Маємо стипендіата Президента України, переможця ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з польської мови, ученицю СШ №1 Пилипенко Ульяну. Окрім цього – низка перемог у Всеукраїнських інтелектуальних та творчих конкурсах, турнірах, змаганнях, серед яких «Бобер», «Левеня», «Кенгуру», мовно-літературний конкурс ім. Т.Шевченка, конкурс знавців української мови ім. П.Яцика,  конференція-олімпіада геометричної творчості імені  ім. П.Ясінського тощо.

26 обдарованих дітей є стипендіатами міської ради в галузі навчання, культури та спорту. У 2018 році сума щомісячної стипендії становила 250 грн., у 2019 році вона зросла до 500 грн.

Переможці ІІІ та ІV етапів олімпіад, творчих конкурсів, змагань, турнірів  відзначаються грошовими преміями та цінними подарунками під час загальноміського свята «Vivat, козятинські таланти!», на що з міського бюджету  щорічно виділяється не менше 100 тис. грн.

Звичайно, великої поваги й шани заслуговують педагоги нашого міста, які власні знання та серця віддають своїм талановитим вихованцям.

Новою Програмою передбачено низку заходів науково-методичного забезпечення роботи з творчими дітьми, створення системи пошуку обдарованості (починаючи з дошкільного віку!), навчання, виховання та розвиток, а також забезпечення соціально-правових гарантій і позитивного інформаційного простору. У 2019 році на виконання цих заходів заплановано  325 тис. грн.

- Отже, наші талановиті учні та педагоги й надалі відчуватимуть підтримку міської влади, стимули для подальшого розвитку своїх здібностей, а в майбутньому свої знання  застосують для процвітання рідної країни, - висловила переконання Олена Юріївна.  

У 2019 році на виконання заходів Програми «Розвиток творчого потенціалу дітей та учнівської молоді міста» заплановано 325 тис.грн.
У 2019 році на виконання заходів Програми «Розвиток творчого потенціалу дітей та учнівської молоді міста» заплановано 325 тис.грн.