Новини

Всього переглядів: 74

Козятинська дитяча музична школа – це сучасний дитячий навчальний заклад естетичного та культурного спрямування.

- Станом на листопад  2018 року в школі навчається  близько 400 учнів, в групах, що  працюють на засадах самоокупності навчається 18 учнів, - розповідає директор Наталія Бригадир. - Контингент викладачів становить 34 фахівці різних напрямків та спеціальностей. В школі функціонує 4 відділи:  фортепіанно-хоровий, струнно-народний, теоретично-мистецький та духовий.

Діти мають змогу навчитися грі на різних музичних інструментах: бандура, скрипка, гітара, домра, баян, акордеон, фортепіано, труба, тенор, саксофон, флейта, сопілка, а також оволодіти мистецтвом сольного та хорового  співу, хореографії та образотворчого мистецтва.

Є в наявності 5 учнівських колективів великих форм, найчисельнішими з яких є духовий оркестр, загальношкільний хор, хореографічний колектив «Елегія». Також працює 10 колективів малих та змішаних форм.

Концертну діяльність викладачів школи доволі яскраво представляє тріо  «Мілада».  

Зі слів Наталії Іванівни, за попередні три роки була проведена потужна робота в конкурсно-фестивальному напрямку. Маємо дуже гарні результати.

Також багато сил колектив школи віддає профорієнтаційній роботі. За трьохрічний період підготовлено 18 абітурієнтів до вищих навчальних закладах з різних мистецьких спеціальностей.

За потужної підтримки  міської ради, та відділу культури успішно ведеться господарська робота школи. Зокрема, було проведено реконструкцію даху з встановленням зливної системи, встановлено огорожу, на третьому поверсі центральної фасадної частини приміщення школи розміщено символічний знак «Ліра» з підсвіткою, що разом із креативним виглядом огорожі прибудинкової території надало ще більшого естетичного забарвлення зовнішньому фасаду будівлі, повністю закінчено  ремонт актової зали школи, яка прийняла сучасний вид, завдяки креативному дизайну та якісному освітленню, закінчено ремонт коридору третього поверху.

- Також встановлено бойлер і систему подачі гарячої води в санітарне приміщення і художню студію, що значно покращило побутові умови навчання учнів, замінено на сучасні двері класів та кабінетів 2 та 3 поверхів, загальною кількістю 22  одиниці, - продовжує директор навчального закладу.

В найближчій перспективі планується вирішити ще ряд господарських питань: відремонтувати міжсхідцеві прольоти, завершити ремонт коридору 2 поверху та відремонтувати 1 поверх, реконструювати хореографічну залу.                                               

Постійно оновлюється матеріально-технічна база. Придбано:

  • музичні інструменти: 4 гітари, 1 ксилофон, 1 труба, 2 скрипки, 1 гітара, 1 електрофортепіано;
  • проведено реставрацію 4-х бандур з придбанням чохлів;
  • придбано 3 комплекти сценічних костюмів (загалом 40 одиниць), принтер;
  • 2 звукопідсилюючі колонки.   

Адміністрація та колектив Козятинської ДМШ сповнений творчими планами та ідеями на майбутнє і планує додати ще більше зусиль в справі навчання та мистецького виховання дітей та молоді нашого міста.

Довідково. Робота в конкурсно-фестивальному напрямку. Результати:                          

Міжнародні конкурси      -  5 (переможців  -  7)

Всеукраїнські конкурси   -   13 (переможців  -  41)

Обласного спрямування   -  4 (переможців  -  4)

Регіонального напрямку   -  3 (переможців  -  6)

Міські, районні                  -  1 (переможців  -  5)