Новини

Всього переглядів: 69

В наш нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та матеріальної допомоги стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої, і як чудово що такі люди все таки є.

Я, Кондратюк Віра Миколаївна та уся родина висловлюємо найщирішу вдячність міському голові Пузирю О.Д., заступнику міського голови-начальнику управління соціальної політики міської ради Вечері В.В.та депутатам міської ради, а саме: Дацюк О.О., Каратєєву О.С., Кравцю М.В., Кравчук Л.Д., Луцюку П.В., Панчуку Г.Р., Трембі С.О., Якімовій Н.І. та депутату облради Колесник І.М. за фінансову допомогу, розуміння, багатство душі, тепло ваших сердець.

До глибини душі схвилював ваш вчинок спонсорської допомоги у проведенні дороговартісної операції на серці мого чоловіка Кондратюка Володимира Володимировича.

Ваша допомога є безцінною, адже ми отримали шанс на життя. Надаючи допомогу ви надаєте не просто матеріальну цінність, а даруєте радість та надію на краще життя. Дуже приємно жити і працювати з людьми, які вболівають за життя і здоров’я мешканців міста.

Хочеться ще раз щиро подякувати за вашу підтримку та за щирі і чуйні серця. За те що не стоїте осторонь проблем простих людей. Нехай ваша доброта і щедрість повернуться до вас сторицею. Бажаємо вам всіляких благ і процвітань. Хай Господь допомагає у житті, рясно благословить вас та ваших близьких.

 

З повагою родина Кондратюк