Новини

Всього переглядів: 4

Як повідомила очільниця управління освіти та спорту  Козятинської міської ради Олена Касаткіна, заклади освіти Козятина повністю готові до проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Пункти тестування (СШ №1, ліцей-школа, КМВПУЗТ) забезпечені безконтактними термометрами, дезінфікуючими засобами, антисептиками, засобами індивідуального захисту. Усе необхідне було надано благодійними організаціями та частково  придбано за кошти міського бюджету.

Відповідно до рекомендацій з організації протиепідемічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання у школах буде здійснюватися повна дезінфекція та провітрювання приміщень.

Під час сесії стан здоров’я наших випускників контролюватимуть по 2 медичних працівники в кожному закладі освіти. Якщо будуть виявлені учасники  з ознаками  застуди, вони не допускатимуться до пунктів тестування і зможуть скласти іспити під час додаткової сесії.

До уваги батьків випускників  

Цього року одинадцятикласники звільнені від державної підсумкової атестації. Але якщо ваша дитина бажає скласти ДПА, потрібно терміново написати заяву директору школи. Така ж заява потрібна й через відмову брати участь у ЗНО.

Графік проведення ЗНО  

25 червня – математика (ліцей-школа, КМВПУЗТ );

30 червня – українська мова та література (СШ №1, ліцей-школа, МВПТузТ);

02 липня – фізика (м.Вінниця);

07 липня – англійська мова (ліцей-школа);

09 липня -  історія (СШ №1, ліцей-школа, КМВПУЗТ);

13  липня – біологія (м.Вінниця);

15 липня – географія (СШ №1, ліцей-школа);

17 липня – хімія (м.Вінниця).

Підвіз наших учнів до м.Вінниці буде забезпечений управлінням освіти та спорту. Оскільки реєстрація учасників починається з 9.50, відправлення автобусів заплановано з центральної площі міста о 8.00.

Бажаємо нашим учням, педагогам, медичним працівникам 36,6 і лише гарних результатів в зовнішньому незалежному оцінюванні.

 

Щасти на ЗНО!
Щасти на ЗНО!