Новини

Всього переглядів: 23

Шановні любителі футболу, козятинці та гості міста!

Запрошуємо вас підтримати свою улюблену команду у найважливішому двобої між господарями зустрічі ФК "Моноліт" (м. Козятин) та гостями ФК "Володимир" (м. Тиврів).

10 серпня ці команди вже зустрічались на нашому стадіоні. То була товариська зустріч, так би мовити, розвідка боєм. І хоч гра була товариською, але атмосфера, емоції, накал гри говорили самі за себе. В першій половині першого періоду гри гості зуміли забити два м’ячі. Але глядачі на трибунах активно підтримували свою улюблену команду, бо не бажали їй програшу. Монолітівці, відчувши підтримку дванадцятого гравця, зібрались в одний міцний кулак і забили супротивникам чотири голи на любий смак. Гра закінчилась з рахунком 4:2 на користь наших земляків.

Але минула гра не була пішою прогулянкою для монолітівців. Варто зробити правильні висновки після двобою.  Бо супротивник мав можливість вивчити кожного нашого гравця. І гра на Суперкубок - це буде серйозне випробовування для обох команд.

Тож, дорогі любителі футболу! Запрошуємо усіх вас зі своїми родинами, друзями відвідати стадіон "Локомотив" 17 серпня о 16.00 на Суперкубок Вінницької області!