Новини

Всього переглядів: 45

«Віддай людині крихітку себе. За це душа наповнюється світлом!»

                                                   (Ліна Костенко)

 

Насильство в сім’ї – це біда не лише для однієї людини, а й проблема світового масштабу. В  Україні і жінки, і діти і люди похилого віку страждають від домашнього насильства набагато частіше, ніж можна собі уявити.

Насильство набуває багатьох форм: психологічне, економічне, фізичне, тощо. З  метою привернення уваги громадськості до проблем подолання насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, у місті Козятині проходить  щорічна акція «16 днів проти насильства». В рамках акції , з ініціативи Управління сімейної, дитячої та молодіжної політики, спільно з Центром надання безоплатної правової допомоги , 28 листопада  2019 року  проведено тренінг «Ні насильству!» для учнів  Спеціалізованої школи I-III ст. № 1 ім. Т.Г Шевченка.  

Під час тренінгу робота з дітьми була спрямована на формування нетерпимого відношення до будь якої форми насилля, та на нейтралізацію думки «таке тільки в мене трапилось». Школярі отримали  нові знання, дізнались, як знайти вихід щоб запобігати насиллю, та куди звертатись за допомогою. 

Організаторами було розповсюджено профілактичну літературу та інформаційні буклети.

Будьте уважними до людей та  особливо  до дітей - вони наше майбутнє.  Пам’ятайте – варто говорити з дитиною про її проблеми, а не вирішувати питання фізичними покараннями.

РОЗІРВИ КОЛО НАСИЛЬСТВА!
РОЗІРВИ КОЛО НАСИЛЬСТВА!
РОЗІРВИ КОЛО НАСИЛЬСТВА!