Новини

Всього переглядів: 44

Весна стрімко набирає сили і нам всім разом необхідно забезпечити чистоту і порядок у населених пунктах та на прилеглих до них територіях.     

Згідно із затвердженим планом заходів про організацію весняної акції з благоустрою та санітарної очистки території міста, тривають роботи з ліквідації несанкціонованих та неконтрольованих звалищ відходів у межах смуг вулиць та доріг; розчистка узбіч доріг від сміття та захаращень.

Для того, щоб поліпшити стан довкілля потрібно  приділити серйозну увагу ліквідації несанкціонованих звалищ, тому що порушення правил поводження з побутовими відходами призводить до розповсюдження інфекцій, забруднення навколишнього середовища, все це опосередковано також впливає на здоров’я людей - через повітря, грунт, воду тощо.

Із кожним днем все більше установ, підприємств, організацій та жителів Козятина долучаються до акції «За чисте довкілля». Основна маса робіт виконується працівниками органів місцевого самоврядування, державних підприємств, закладів освіти, культури та медицини, комунальними підприємствами тощо.

Днями у благоустрої узбіч під’їзних шляхів до міста обласного значення взяли участь працівники виконавчого комітету та студенти місцевого професійно-технічного училища залізничного транспорту.

У повному обсязі було виконано пункти розпорядження міського голови "Про забезпечення належного проведення заходів у поминальні дні". Напередодні було здійснено прибирання на території двох кладовищ. Тільки з міського цвинтаря на полігон вивезено безкоштовно 190 куб. м сміття, прибрано від молодої порослі та сміття прилеглу до кладовища територію.

Беручи до уваги низький рівень води у колодязях, працівниками КП "Відродження"  та директором кладовища Павлом Занюком було встановлено на входах бочки, які  пожежною частиною наповнені водою, а також - одна з криниць.

У тісному взаємозв’язку співпрацювали різні служби: управління ЖКГ, відділення швидкої допомоги, Козятинський районний сектор УДСНС України у Вінницькій області, місцевий відділ поліції, комунальники.

 

Робота по благоустрою міста не припиняється
Робота по благоустрою міста не припиняється
Робота по благоустрою міста не припиняється
Робота по благоустрою міста не припиняється
Робота по благоустрою міста не припиняється