Новини

Всього переглядів: 29

Кожен осінній день в працівників комунального підприємства «Чисте місто»  міста Козятин  розписаний майже похвилинно. Тож, розслаблятися не приходиться.

Щодня, за будь-яких обставин і погодних умов, працівниками КП «Чисте місто» проводяться планові роботи по санітарній очистці міста та сезонні роботи по благоустрою міста.

Кілька днів поспіль працівники комунального підприємства підмітали, збирали в величезні купи опале листя, сміття, гілляки в центральному сквері міста. Сьогодні, там же, до роботи приєдналася й техніка. Усе листя, сміття було зібране і закинуте на причіп трактора і вивезене. Щодня, за графіком, вивозиться сміття із баків. Та, на жаль, знаходяться люди, яким усе байдуже, можуть смітити де завгодно. Навіть, підійшовши до сміттєвих баків, лінуються чи гидують закинути свої пакети в баки, а лишають поруч, на землі. І саме такі люди й горланять на весь світ за чистоту  і порядок на вулицях.

А комунальники, як і раніше, продовжують здійснювати санітарну обрізку дерев, вивозять сміття та гілки з центральних вулиць міста та інші роботи з благоустрою міста.

Робочі будні працівників КП «Чисте місто»
Робочі будні працівників КП «Чисте місто»
Робочі будні працівників КП «Чисте місто»
Робочі будні працівників КП «Чисте місто»