Новини

Всього переглядів: 54

Відповідно до Державної програми розвитку Збройних Сил України (затвердженої Указом Президента від 22.03.2017 № 73/2017) Військові комісаріати Вінницької області переформовано у Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки.

З 12 листопада 2020 року Козятинський районний військовий комісаріат (Козятинський РВК) переформовано у КОЗЯТИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР КОМПЛЕКТУВАННЯ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ  (Козятинський РТЦК та СП).

Основною метою реформи є створення прозорої системи надання сервісних адміністративних послуг військовозобов’язаним, резервістам, ветеранам війни та військової служби, а також військовим пенсіонерам і членам їх сімей у питаннях соціального захисту.

При цьому територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, як і раніше, залишаються місцевими органами військового управління, які забезпечуватимуть виконання законодавства з питань військового обов’язку і військової служби, мобілізаційної підготовки та мобілізації в особливий період людських і транспортних ресурсів на відповідній території.