Перейти до головного меню Перейти до основного вмісту Перейти до нижнього колонтитула

Новини

Всього переглядів: 7
Презентація цифрової аналітичної платформи «Пульс»

17 березня відбулося розширене засідання Національної платформи «Діалог влади та бізнесу». У ній взяли участь заступник Мінекономіки Олександр Циборт, заступник Керівника Офісу Президента Віктор Микита, голова Державної податкової служби України Руслан Кравченко та представники Ради з питань підтримки підприємництва в умовах воєнного стану при Президентові України, представники бізнесу, органів місцевого самоврядування та  регіональної влади. Загалом це понад 7 тисяч учасників з 24 регіонів України. Віктор Микита у ході засідання, зокрема, повідомив, що Національну Платформу «Діалог влади та бізнесу» створено у 2024 році за ініціативи Президента України Володимира Зеленського для оперативного вирішення поточних проблемних питань підприємців у кожному конкретному регіоні та територіальній громаді.

Головним завданням ініціативи є підтримка бізнесу, покращення економічного та інвестиційного клімату в регіонах, збільшення кількості нових підприємств та розширення існуючих виробництв, покращення динаміки податкових надходжень до місцевих бюджетів тощо. Для покращення роботи бізнесу було презентовано цифрову, аналітичну платформу «Пульс» та нові інструменти взаємодії між владою та бізнесом. Платформа покликана одночасно допомогти і керівникам держави, і підприємцям. Лідери держави зможуть побачити об’єктивну картину якості держпослуг у формі, зручній для аналізу. Підприємці зможуть розповісти про свій досвід і, якщо потрібно, попросити допомогу у вирішенні проблем, які виникають. Таким чином, фідбек від бізнесу буде відцифрований та стане так званим Entrepreneur Satisfaction Score (Індекс задоволеності підприємців).

На платформі можна переглянути наявну динаміку отриманих відгуків від бізнесу в Україні. Приміром, на 17 березня позитивні оцінки склали 20%, нейтральні - 14%, негативні сягнули 66%. Також представлені позитивні і негативні відгуки про державні органи влади, на інфослайдах презентована загальна середня оцінка ведення бізнесу за регіонами. Так, на Вінниччині  рівень оцінювання складає 3,98. Найбільш позитивна оцінка наразі в Кіровоградській, Закарпатській, Чернівецькій, Донецькій та Черкаській областях.

Відгук можуть залишити власники бізнесу незалежно від розміру компанії, зокрема ФОП. Для того, щоб лишити відгук на платформі, потрібно авторизуватися будь-яким зручним способом - електронним підписом, через банк ID або Дія.Підпис.

Посилання на платформу: https://pulse.gov.ua/

 

Банер - Президент України
Банер - Урядовий портал
Банер - ВР України
Банер - Урядова телефонна "Гаряча лінія"
Банер - Асоціація міст України