Новини

Всього переглядів: 15

ПОВІДОМЛЕННЯ

ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

«Про затвердження Правил благоустрою міста Козятина»

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань на сайті Козятинської міської ради оприлюднено проект рішення «Про затвердження Правил благоустрою міста Козятина» та аналіз його регуляторного впливу.

Розробник  проекту регуляторного акту «Про затвердження Правил благоустрою міста Козятина» та аналізу регуляторного впливу – управління житлово-комунального господарства Козятинської міської ради.

Проект регуляторного акта з відповідним аналізом регуляторного впливу оприлюднено на офіційному сайті Козятинської міської ради в розділі «регуляторна політика».

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня розміщення (оприлюднення) проекту регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу.

Зауваження та пропозиції щодо проекту рішення Козятинської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою міста Козятина» будуть прийматись в письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань за адресою:

22100 м. Козятин вул. Грушевського, 23 - управління житлово-комунального господарства Козятинської міської ради, каб.13.

електронна адреса-jkg@komr.gov.ua

контактний телефон управління житлово-комунального господарства Козятинської міської ради 2-29-07