Новини

Всього переглядів: 13

Про це повідомили в міському центрі надання первинної медико-санітарної допомоги. Та нагадують жителям Козятина, що в місті триває деклараційна приписна компанія. Кожен мешканець Козятина  повинен заключити із обраним лікарем «контракт» на отримання медичних послуг, а саме:

  • динамічне спостереження за хронічними хворими ;
  • лікування розповсюджених захворювань, при необхідності видача листків тимчасової непрацездатності, довідок в школу, дитячий садок;
  • лікування за показами в умовах денного стаціонару;
  • проведення певного обсягу обстежень лабораторних (заг. ан. крові, заг ан. сечі, кал на я/г, цукор крові, холестерин (за віком) та інструментальних (ЕКГ, флюрографія);
  • направлення відповідно до медичних показань для надання їм вторинної або третинної допомоги;
  • проведення профілактичної вакцинації (що в наш час актуально);
  • здійснення спостереження за здоровою дитиною відповідно до вікових особливостей і потреб;
  • паліативна допомога (оцінка стану важко хворого пацієнта  його потреб, лікування больового синдрому, при необхідності призначення наркотичних засобів).

Лікарська допомога надається під час особистого прийому в приміщені амбулаторії, згідно графіків прийому лікарів. Лікар також може прийняти  рішення про надання допомоги за місцем проживання пацієнта.

На сьогоднішній день для зручності пацієнтів розробляється  система попереднього запису на прийом до обраного вами лікаря.

- Ще раз хочу наголосити, що за кожного пацієнта, який укладе угоду з міським закладом первинної ланки, державою будуть виділятися кошти. Крім того, підписання декларації це тільки перший крок, - зауважила головний директор міського центру ПМСД Юлія Радогощина. - До грудня 2018 року планується запровадити електронні медичні картки та електронні рецепти для тих, хто зареєструвався в системі eHealth.

Нині триває активний період укладання декларацій. В міському центрі ПМСД укладено більше 21 тисячі декларацій, що становить понад 85 % населення нашого міста. Крім того, жителями району укладено з міським ЦПМСД понад 1500 декларацій.

Пацієнт може обрати лікаря незалежно від місця реєстрації та проживання.

- Я пишаюсь тими змінами, швидше реальними перевтіленням, які відбулися в нашому закладі. Створено прекрасні умови для прийому пацієнтів, для роботи лікарів, удосконалюється оснащення амбулаторії, - підкреслила Юлія Володимирівна.

В закладі злагоджено та професійно надає допомогу медичний персонал, 15 лікарів та 30 медичних сестер, які користуються повагою та авторитетом серед населення міста. 

В черговий раз надаємо інформацію про лікарів з якими ви можете підписати декларацію за адресою: вул Незалежності, 75 (приміщення колишньої поліклініки ЦРЛ).

 Телефон для довідок – 2-22-44, 063 635 67 77, 096 008 40 85.

 

 

Понад 85% козятинчан підписали декларації з сімейними лікарями