Новини

Всього переглядів: 100

Жінка, мати, Берегиня… Все прекрасне на землі — від світла сонця, від кохання жінки, від молока матері. Головне призначення жінки – продовження роду, виконання її  найвищого божественного призначеення на землі. 

Кожна мати-українка має свою неповторну вроду і вдачу. Адже всіх  їх єднає велика материнська любов до своїх дітей, турбота про свій рід, свій  народ, про цілий Український світ.  

Доля жінки в історії України особлива. Навіть у мові давнє слово «дружина» яскраво засвідчує особливий стан нашої жінки, яка є другом свого чоловіка. Коли на полях боїв гинули чоловіки, жінки не лише берегли ментальність народу, але й самі зі зброєю в руках ставали на захист рідного краю. Від найдавніших часів українська жінка стоїть пліч-о-пліч з чоловіком у боротьбі з ворогами.

І в нинішній складний для України час жінки,  як і завжди,  ідуть попереду: чим можуть, допомагають нашим воїнам на Сході країна, а часто – густо й самі беруть до рук зброю, стаючи на захист рідної землі від новітніх зайд.

Суворими шляхами йшла наша Вітчизна до сьогоднішньої свободи і незалежності. Вже п’ятий рік в України триває війна, тисячі батьків не дочекалися своїх дітей додому. Ми завжди маємо пам’ятати про Героїв, які не повернулись, Героїв, які віддали своє життя задля того, щоб ми мали неоціненний дар – життя під мирним небом на вільній землі!

За ініціативи ВГО «Об'єднання дружин і матерів бійців учасників АТО», спільно з Міністерством оборони України, батьків загиблих учасників антитерористичної операції міста Козятин та Козятинського району відзначено іменною Подякою Міністерства оборони України:

 1. ОСАУЛКО ВАЛЕНТИНУ ВАСИЛІВНУ, мати  Осаулко Юрія Леонідовича,  старшини  81-ї окремої аеромобільної бригади, 90-го окремого аеромобільного батальйону;
 2. КАЦАБІНУ ЛЮДМИЛУ ІВАНІВНУ, мати Сергія Борисовича Кацабіна, солдата резерву в/ч 3001, фельдшера-фармацевта  відділення медичного постачання 1-ї окремої медичної роти імені Пирогова Північного територіального управління  Національної гвардії України.
 3. ЛОПУШАН НАДІЮ КИРИЛІВНУ, мати Камзінова Шайдулли Хайрулловича, молодшого сержанта, командира  бойової машини 93-ої окремої механізованої бригади
 4. ЛОБЖИНУ АЛЛУ ОЛЕКСАНДРІВНУ, мати  Лобжина Олександра Володимировича, лейтенанта, командира взводу 51-ї окремої механізованої бригади .
 5. КРЮЧКОВУ ОКСАНУ СТЕПАНІВНУ, мати Крючкова Віктора Леонідовича, молодшого сержанта, командира  відділення 46-го окремого батальйону спеціального призначення «Донбас-Україна».
 6. ОЦАБЕРА ЛІДІЮ ІВАНІВНУ, мати Оцабери Олександра Аркадійовича, молодшого сержанта, інструктора з вогневої тактичної підготовки 199-го навчального центру ВДВ при 95-й окремій десантно - штурмовій бригаді;
 7. НАУМОВУ ІННУ СЕРГІЇВНУ, мати Наумова Вадима Олександровича, старшого солдата, снайпера   3-го батальйону оперативного призначення Національної гвардії України
 8. ЛУКАШУКА МИКОЛУ ВАСИЛЬОВИЧА, батька Лукашука Миколи Миколайовича, артилериста, навідника  гармат  27-го реактивного  артилерійського полку Збройних сил України
 9. КОВАЛЬЧУКА ЄВГЕНА ВІТАЛШІЙОВИЧА, батька Ковальчука Віктора Євгеновича, Лейтенанта, командира  взводу 80-ї окремої аеромобільної бригади.

На знак пам’яті та пошани загиблим героям, було організовано почесну ходу  центральними вулицями Києва та покладання квітів до меморіального комплексу «Стіна пам’яті загиблих» на Михайлівській площі 8 травня 2019 року.

12 травня 2019 року  за участі міжнародної спільноти та гостей з усієї України відбулася хода вшанування пам’яті загиблих та зниклих безвісти героїв з винесення 18-метрового  Прапору Пам’яті, який підписали усі учасники заходу.   Підтримати матерів воїнів прибув і виконуючий обов’язки  командувача Національної гвардії України  генерал – лейтенант Микола Балан.  У Свято – Володимирському Патріаршому Соборі  відбувся молебень за загиблими героями та церемонія нагородження матерів.  Відзнакою «ОРДЕН МАТЕРІ БІЙЦЯ АТО» Всеукраїнського об’єднання «КРАЇНА» отримали матері героїв Козятинської землі:

 1. ОСАУЛКО ВАЛЕНТИНА ВАСИЛІВНА.
 2. КАЦАБІНА  ЛЮДМИЛА  ІВАНІВНА.
 3. ЛОПУШАН НАДІЯ  КИРИЛІВНА.
 4. ЛОБЖИНА АЛЛА  ОЛЕКСАНДРІВНА.
 5. КРЮЧКОВА  ОКСАНА  СТЕПАНІВНА. 
 6. ОЦАБЕРА ЛІДІЯ  ІВАНІВНА.
 7. НАУМОВА ІННА СЕРГІЇВНА.

 

 Вшануймо жінку, як матір, як берегиню, як ту, що  життя дарувала, ту, яка надихає на подвиги і ту, що прославляє свою країну! 

Вона,  чия любов як небеса-

Простора, неосяжна, загадкова,

У ній  усього Всесвіту краса

звела свою таємну диво- змову.

 

Вона,  чиї бажання – благодать,

Любов,  яку не вичерпати зроду,

В якій  у попіл блискавки горять,

Усі невдачі, заздрощі та змови.

 

Вона,  якій судилось попри все

Іти вперед, ламати біль і стіни.

Вона, що  здатна побороти смерть,

І  виринути світлом з- - поміж тіней.

 

Вона -   кому стояти в дощ і сніг,

Котрій не знать ні втоми, ні  поразки.

Для неї -  квіти всі,  зірки – до ніг,

Вона  творити здатна власну казку.

 

Вона -  що у століттях і віках

зуміла зберегти у серці радість,

І підійматись в небо, наче птах

І ніжністю світитися, мов ангел.

 

Вона - що  світу дарує  життя,

Що мудрістю перемагає  в битві,

Бо наміром душа її свята,

І в голосі її дзвенить молитва.

Низько вклоняємось вам за синів!
Низько вклоняємось вам за синів!
Низько вклоняємось вам за синів!
Низько вклоняємось вам за синів!
Низько вклоняємось вам за синів!
Низько вклоняємось вам за синів!
Низько вклоняємось вам за синів!
Низько вклоняємось вам за синів!
Низько вклоняємось вам за синів!
Низько вклоняємось вам за синів!
Низько вклоняємось вам за синів!
Низько вклоняємось вам за синів!
Низько вклоняємось вам за синів!