Новини

Всього переглядів: 19

Як повідомила начальник міського ЦНАПу Оксана Бортняк, з 20 травня 2018 року в Центрі надання адміністративних послуг у м.Козятині надається адміністративна послуга «Видача посвідчень (дублікатів) особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» - це адміністративна послуга Вінницької облдержадміністрації, яка надається через ЦНАП у м.Козятині.

Зазначимо, що з 01 червня 2018 року місцевим Центром надання адміністративних послуг розпочато надання адміністративної послуги «Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку» по всій території України.

Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку видається заявнику в день надходження заяви.
За надання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку справляється адміністративний збір у розмірі, визначеному частиною 3 статті 38 Закону України «Про Державний земельний кадастр», а саме 88,10 гривень.

Всі отримані кошти спрямовуються до міського бюджету.

В середньому за місяць в структурному підрозділі міської ради надається близько 3 000 послуг і 5-6 тисяч консультацій.

З метою покращення обслуговування громадян та спрощення надання адміністративних послуг, що віднесені до компетенції Регіональних сервісних центрів МВС між Козятинською міською радою та Регіональним сервісним центром МВС в Вінницькій області підписано договір про співпрацю. З початку року у Центр надання адміністративних  звернулося близько 450 жителів Козятинського району та міста Козятин для отримання послуг, що надаються регіональним мобільним сервісним центром  . Громадяни  зазначили про доцільність та необхідність такої послуги на місці у постійному робочому режимі, так як кількість заявок значно перевищує можливість обслуговування усіх бажаючих за один виїзд.

Оформити договір про надання послуг з вивезення побутових відходів з КП «Чисте місто» також можна в місцевому ЦНАПі.

Цей підрозділ мерії після ремонту відповідає вимогам сучасності. Чимала кількість городян мали змогу переконатися, що справді інституція украй потрібна, адже відтепер на бюрократичні процедури козятинчани витрачають набагато менше часу, до того ж не мають ходити з однієї інстанції до іншої. Все вирішується тут, у центральній частині міста.

В ЦНАПі створені доступні та зручні умови для обслуговування громадян, привітний персонал, зручний графік роботи без перерв і неприйомних годин. Кількість необхідних фахівців дозволяють якомога швидше допомогти і вирішити ті питання, з якими звернулися відвідувачі.

Керівництво міської ради докладає максимум зусиль і фінансового сприяння для поліпшення умов праці та прийому громадян у Центрі надання адміністративних послуг. Громадяни стверджують, що кожного разу неозброєним оком помітні позитивні зміни, що відбуваються в місцевому Центрі. А й справді, на даний час проведено ремонт зони очікування, ремонт частини відкритої зони та входу в приміщення ЦНАП, в зоні очікування, в закритій зоні замінено систему опалення, придбано та встановлено камери відеонагляду з онлайн-трансляцією, придбано автоматизоване робоче місце адміністратора, проведено ремонт відкритої зони.

На зазначені покращення в 2017 рік з місцевого бюджету виділено та освоєно більше 1 млн.грн.

 

 

Нові послуги - в міському ЦНАПі
Нові послуги - в міському ЦНАПі
Нові послуги - в міському ЦНАПі
Нові послуги - в міському ЦНАПі