Новини

Всього переглядів: 361

11 червня 2019 року в управлінні освіти та спорту Козятинської міської ради відбулося чергове засідання комісії з питань влаштування дітей в заклади дошкільної освіти міста.

Найменших жителів Козятина очікувало 176 місць в дитячих садочках. В першу чергу до них   направлені діти пільгових категорій ( їх 57: діти воїнів АТО, УБД, працівників правоохоронних органів, прокуратури, суду, діти з особливими потребами, діти-сироти, діти, які перебувають під опікою чи в прийомних сім’ях, діти батьків – інвалідів І групи, діти працівників навчальних закладів міста, діти із сімей, які прибули з території Автономної Республіки Крим, м. Севастополь та південно-східних регіонів України, діти, чиї старші брати чи сестри вже відвідують даний дошкільний навчальний заклад). Далі направлення видаватимуться з урахуванням дати подання заяв батьками до ЦНАПу.  

Члени комісії дійшли згоди, щодо влаштування діток з навколишніх сіл:  вони будуть направлені до дитячих закладів лише після влаштування дітей міста Козятина.

Батькам слід пам’ятати:

  1. направлення дійсні протягом місяця;
  2.  при зарахуванні в дитячий заклад необхідно пройти медичну комісію та зробити усі щеплення;
  3. відповідно до розпорядження міського голови батьківські внески під час зарахування та перебування дитини в закладах дошкільної освіти ЗАБОРОНЕНІ. 

Сподіваємось, що нашим найменшим буде комфортно, затишно, цікаво, весело в дитячих садочках міста.

 

Публікуємо перелік дітей, що направляються на влаштування до ЗДО в червні 2019 року.

ЗДО № 1

 (І молодша група)

1. Гончарук Захар Віталійович                                          11.10.2016 

2. Вовк Віктор Вікторович                                                 04.11.2016 

3. Ніжельська Кіра Віталіївна                                            31.08.2017 

4. Вознюк Дарина Андріївна                                             04.08.2017 

5. Могер Назар Євгенович                                                 06.03.2017 

6. Чернихевич Дмитро Олександрович                            04.02.2017 

7. Шудра Мар’яна Ігорівна                                                15.03.2017 

8. Борисенко Євгеній Сергійович                                      31.10.2016

9. Дорош Михайло Вадимович                                          14.12.2016

10. Гурак Софія Григорівна                                               03.12.2016

11. Кашперовецький Денис Андрійович                          24.06.2017

12. Борачук Аріна Володимирівна                                     01.04.2017

13. Бернадович Олександр Володимирович                    29.06.2017

14. Денисюк Анна Русланівна                                           05.08.2017

15. Ткачук Маргарита Віталіївна                                      05.01.2017

16. Петренко Юля Миколаївна                                         30.12.2016

17. Крючківський Іван Олександрович                            02.08.2017

18. Лісецька Дарія Андріївна                                            07.04.2017

19. Кручківський Іван Васильович                                   16.05.2017

20. Заїчко Андрій Олександрович                                    31.07.2017

Середня група

1. Тищенко Ілона Олександрівна                                           12.08.2015

Логопедична група

1. Чернецька Марія Сергіївна                                                 22.03.2015

2. Гродський Олег Віталійович                                              04.01.2016    

 

ЗДО №  2

 (І молодша група)

1. Горбань Веніамін Олександрович                                        24.10.2016

2. Петренко Назар Вікторович                                                  30.11.2016 

3. Трайдакало Кирило Ігорович                                                17.11.2016 

4. Любих Артем Андрійович                                                     15.12.2016 

5. Карпусь Андрій Васильович                                                 22.07.2017 

6. Коломієць Тарас Дмитрович                                                 17.05.2017 

7. Романюк Ульяна Юріївна                                                      20.04.2017 

8. Абакірова Валерія Максимівна                                             15.03.2017 

9. Боровічук Олександр Миколайович                                     09.12.2016

10. Мамчур Іван Олегович                                                        16.03.2017

11. Осьмірко Софія Сергіївна                                                   03.05.2017

12. Ткачук Адріана Андріївна                                                  11.08.2017

13. Голодна Анна Олександрівна                                             05.02.2017

14. Мялківський Максим Станіславович                                13.08.2017

15. Маложиленко Поліна Іванівна                                           11.01.2017 

16. Степура Іванна Валеріївна                                                  07.07.2017 

17. Добржанська Мілана Володимирівна                               05.08.2017

18. Пилявець Мирослав Сергійович                                        07.04.2017 

19. Гуменюк Рената Русланівна                                               16.12.2016

20. Яцківаська Маргарита Дмитрівна                                      01.12.2016

21. Доровських Кіріл Нікітович                                               04.04.2017

22. Плисак Соломія Олексіївна                                                31.08.2017

23. Борис Вікторія Антонівна                                                  22.05.2017

24. Петрик Назар Олександрович                                           15.06.2017

25. Янчук Максим Олександрович                                         23.07.2017

26. Ісько Любов Павлівна                                                        08.04.2017

ІІ молодша група

1. Тадеуш Соломія Олександрівна                                          14.12.2015 

2. Коломієць Єва Юріївна                                                        14.04.2016 

3. Шковира Артем Русланович                                                28.01.2016

4. Яковлева Зоряна Вадимівна                                                 29.09.2015

5. Калашнюк Назар Олександрович                                        10.09.2016

6. Малишевська Дорофея Дмитрівна                                      13.10.2015

7. Іващук Анна Русланівна                                                       04.11.2015

8. Мартинюк Дмитро Вадимович                                            25.05.2016

9. Галун Богдан Олегович                                                        25.07.2016

10. Шкільнюк Єва Євгенівна                                                  23.06.2016

11. Назарук Ярослава Андріївна                                            05.09.2016 

12. Парокінний Максим Дмитрович                                      10.11.2016

13. Ілин Злата Віталіївна                                                         06.09.2016

14. Яворська Аміна Вадимівна                                                09.09.2016

Середня група

1. Солонюк  Юлія Сергіївна                                                  20.10.2014

 

ЗДО № 3

І молодша група

1. Волобуєв Кирило Євгенович                                            11.10.2016 

2. Бурбан Макар Васильович                                                05.05.2017 

3. Бобрик Олександра Павлівна                                           15.09.2016 

4. Бокова Богдана Михайлівна                                             23.07.2017 

5. Майбродський Анатолій Вадимович                               07.10.2016 

6. Лупін Єгор Євгенійович                                                    29.06.2017 

7. Жук Давід Олександрович                                                02.02.2017 

8. Ткачук Іван Олександрович                                              12.09.2016

9. Козаченко Марія Святославівна                                       26.10.2016

10. Мельник Ростислав Олексійович                                   09.09.2016

11. Кіріченко Богдан Павлович                                            22.09.2016

12. Тучак Вероніка Євгенівна                                               07.09.2016

13. Юрчук Лілія Валеріївна                                                  30.12.2016 

14. Літвінчук Варвара Вадимівна                                         24.05.2017

15. Чуданович Мілена Максимівна                                      07.10.2016

16. Кочин Михайло Ігорович                                                20.04.2017

17. Кочина Наталія Ігорівна                                                  20.04.2017

18. Парченко Кіра Володимирівна                                       28.11.2016

ІІ молодша група

1. Соломонюк Тереза Станіславівна                                   12.02.2016

2. Жабровець Сергій Сергійович                                         05.11.2015

3. Загоруйко Богдан Олегович                                             17.12.2015

Середня група

1. Майбродська Світлана Вадимівна                                   16.10.2014 

Старша група

1. Головенко Артем Сергійович                                          23.12.2013 

2. Максимчук Павло Костянтинович                                  23.10.2013

3. Родюк Кіріл Михайлович                                                  01.04.2014

4. Поважнюк Марія Андріївна                                            08.04.2014

5. Кривенко Ірина Вячеславівна                                         06.08.2014

 

 ЗДО №4

І молодша група

1.Шаварський Кіріл Ігорович                                               26.09.2016 

2. Кесарчук Марк Євгенович                                                02.12.2016 

3. Бокал Аліна Олексіївна                                                     03.03.2017 

4. Мазур Максим Володимирович                                       22.04.2017 

5. Варшавчук Макар Романович                                          12.01.2017 

6. Батрак Даніїл Вячеславович                                             07.03.2017 

7. Журавель Амалія Анатоліївна                                          16.02.2017 

8.Мотицина Діана Валеріївна                                                10.10.2016 

9. Галяс Дар’я Вікторівна                                                       13.03.2017 

10. Рубар Вікторія Миколаївна                                              16.03.2017 

11. Білошицький Євген Вікторович                                      12.04.2017             

12. Дайнека Анна Михайлівна                                               06.05.2017 

13. Степанюк Єлизавета Олегівна                                         14.09.2017

14. Левандовський Єгор Андрійович                                    16.11.2016

15. Бережнюк Кароліна Артемівна                                        16.09.2016

ІІ молодша група

1. Зеленчук Ілля Володимирович                                      13.06.2016 

2. Бородянець Евеліна Олександрівна                              15.07.2016

3. Славута Мілана Володимирівна                                    11.05.2016

4. Подручняк Олена Олександрівна                                  24.08.2016

5. Наровецький Назар Павлович                                       06.11.2016    

Середня група

1  Осінський Маким Ігорович                                            09.03.2015

2. Царенко Олександр Андрійович                                  08.10.2014

3. Андрійчук Артем Віталійович                                     16.01.2015

4. Римбовський Денис Вадимович                                  26.06.2015

Старша група

1. Римбовський Давид Вадимович                                    20.10.2013

 

ЗДО № 5

І молодша група

1. Любарець Віталій Юрійович                                        10.11.2016 

2. Перфілов Володимир Миколайович                            01.01.2017   

3. Панасюк Тимур Олександрович                                   05.01.2017 

4. Дацюк Микола Олександрович                                    26.05.2017 

5. Дацюк Анна Олександрівна                                          26.05.2017 

6. Плахотнік Нікіта Костянтинович                                  07.05.2017        

7. Бевз Поліна Сергіївна                                                   12.01.2017 

8. Щаблевська Єва Іллівна                                               27.01.2017 

9.  Никитюк Вероніка Максимівна                                 03.04.2017 

10. Трайдакало Артем Андрійович                                  01.04.2017 

11. Білоус Макар Ярославович                                         01.09.2017

12. Кобзар Ольга Анатоліївна                                           21.11.2016

13. Козаченко Владислав Дмитрович                               02.12.2016

14. Радулов Богдан Ілханович                                           27.09.2016

15. Хидир Софія Ісаївна                                                    23.10.2016

16. Паламарчук Софія Дмитрівна                                    29.01.2017

17. Савчук Юліана Павлівна                                            23.05.2017

18. Янкевич Макар Сергійович                                       13.02.2017

19. Поліщук Іван Євгенович                                            07.07.2017

20. Євтушенко Єгор Андрійович                                    03.07.2017

21. Зернаєва Валерія Дмитрівна                                     28.04.2017

22. Полонський Тимофій Ігорович                                17.04.2017

23. Войтюк Іванна Дмитрівна                                         06.07.2017

24. Марковський Тімур Артурович                                17.01.2017 

ІІ молодша група

1. Шульган Вероніка Станіславівна                             21.06.2016

2. Зарудна Ульяна Олександрівна                                24.06.2016

3. Ящук Іван Вячеславович                                           04.08.2016

4. Подуфала Аліна Вікторівна                                      15.11.2015

5. Абрамюк Тимофій Володимирович                         07.06.2016

6. Ящук Дмитро Ігорович                                              29.05.2016 

7. Корчинська Анна Ростиславівна                              14.01.2016                                                                                                                   

Середня група

1. Смілянець Вероніка Сергіївна                                   19.07.2015 

Старша група

1. Шульга Максим Володимирович                                09.10.2013

2. Гончар Давід Анатолійович                                         19.05.2014

 

ЗДО№ 6

І молодша група

1. Вацківська Міра Євгеніївна                                         14.12.2016 

2. Скорощук Анна Ярославівна                                       31.10.2016

3. Лукша Марія Олександрівна                                       04.12.2016

4. Лукша Олександр Олександрович                              04.12.2016

5. Акопов Богдан Робертович                                          26.01.2017

6. Ільчук Марія Євгеніївна                                               15.06.2017

7. Бондарчук Марія Антонівна                                        08.08.2017

8. Лукова Поліна Тарасівна                                             10.06.2017

9. Миронова Назарія В’ячеславівна                                14.03.2017 

10. Барчук Макар Олександрович                                   22.12.2016

11. Ткачук Данило Богданович                                       25.09.2016

12. Барков Кирило Назарович                                         26.11.2016

13. Бржезіцький Андрій Олегович                                 04.12.2016

14. Завідін Данило Сергійович                                       30.11.2016

15. Бащун Кароліна Павлівна                                         16.12.2016

16. Корнійчук Маргарита Олегівна                                10.09.2016

17. Лисюк Олександра Миколаївна                                21.12.2016

18. Дука Христина Денисівна                                         14.03.2017

19.Коваль Поліна Андріївна                                            22.08.2017

20.Тукало Ілля Ярославович                                                   11.03.2017

 

ІІ молодша група

1. Петрик Богдан Артемович                                        03.08.2016 

2. Марчук Тетяна Петрівна                                           06.01.2016 

3. Коваль Назар Максимович                                       12.07.2016

4. Бродовська Вікторія Олегівна                                  15.01.2016

 

Середня група

1.Малай Софія Олександрівна                                      20.11.2014