Новини

Всього переглядів: 12

На виконання розпорядження міського голови  спеціалістами з  благоустрою управління  житлово-комунального  господарства міської ради  розпочато  рейди  по перевірці  укладання договорів з комунальним підприємством «Чисте місто» Козятинської  міської  ради. Нагадаємо, що питання поводження з побутовими відходами- є  приорітетним  і актуальним. Згідно   ЗУ «Про відходи» від 05.03.1998 № 187/98-ВР, розпорядження КМУ «Про схвалення Національної стратегії управління відходами в Україні до 2030 року» від 08.11.2017 року № 820, а також  Правил благоустрою та утримання територій м. Козятина  від 10.02.2012 року власники або наймачі, користувачі, у тому числі орендарі, джерел утворення побутових відходів зобов'язані укладати договори з виконавцем послуг з вивезення побутових відходів, здійснюють оплату послуг з поводження з побутовими відходами та забезпечують роздільне збирання побутових відходів.

Виконавця послуг з вивезення побутових відходів визначає орган місцевого самоврядування на конкурсних засадах у порядку встановленому Кабінетом Міністрів України. Переможцем конкурсу на визначення виконавця  послуги вивезення побутових відходів від мешканців приватного сектора та з території м. Козятина, крім приватного сектора  є КП «Чисте місто» Козятинської міської ради.

До уваги всіх об'єктів господарювання!

Договір на вивезення побутових відходів укладається у комунальному підприємстві «Чисте місто» Козятинської міської ради за адресою вул. Довженка, 2-а (будівля БТІ, вхід з двору),  тел. 2-22-62. При собі мати паспорт, ідентифікаційний код, домову книгу (або довідку про склад сім'ї).

Попереджаємо, що порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів -тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення).