Новини

Всього переглядів: 11

Дорогі козятинчани! 

Вітаю вас з Днем захисника України!

Для нашої держави це тепер чи не найголовніше свято, адже так сталося, що мусимо зі зброєю в руках боронити  рідну землю. І немає більш відповідальної та гордої нині професії, ніж Український солдат — захисник країни.

Війна раптово увірвалася у наш дім, у наше життя. Невидимий, страшний фатум мобілізував на схід держави  українців, які щодня дивляться в очі війни і смерті. 

Вони - герої сьогодення, які щосекунди наражаються на небезпеку. З глибокою повагою вітаємо мужніх оборонців, гірко оплакуємо тих, хто вже не повернеться. 

На превеликий жаль, серед них - 17 наших земляків. Їм –  шана й вічна пам’ять.

Ми добре розуміємо, що ніхто окрім нас не захистить свою землю,  свої святині, свою родину! Переконаний, українцям вистачить мужності, сили духу, взаєморозуміння та мудрості, аби зберегти державу єдиною і незалежною. 

Свято захисників України ми відзначаємо у світлий день Покрови та  просимо у Пресвятої Богородиці благодаті для країни, злагоди і порозуміння у суспільстві, добра кожному дому.  

14 жовтня об’єднує різні покоління, кожне з яких має своїх героїв. Висловлюю вдячність ветеранам війни, військової служби, учасникам національно-визвольних змагань, воїнам-інтернаціоналістам. Особливі слова  адресую військовослужбовцям, учасникам АТО та ООС, волонтерам. Велика Вам повага, спасибі за самовідданість, героїзм, віру й незламність.

Бажаю усім міцного здоров’я, радості, добра та невичерпної енергії. Нехай домівки повняться достатком, а в родинах завжди панують любов і тепло. Миру всім нам, єдності і порозуміння.

Слава українським захисникам!

Слава Україні!

 

З повагою, міський голова Олександр Пузир