Новини

Всього переглядів: 52

Під головуванням міського голови Олександра Пузира  та керуючого справами виконкому Сергія Заїчка відбулася нарада з членами органів самоорганізації населення нашого міста – головами  квартальних комітетів.

Такі традиційні робочі зустрічі сприяють оперативному вирішення проблемних питань жителів приватного сектору, дають можливість краще та якісніше співпрацювати міській раді з мешканцями і планувати у подальшому спільні проекти.

Спілкуючись із головами квартальних комітетів, Сергій Заїчко зазначив, що кварткоми справді є реальними і надійними помічниками міської влади, які доносять проблеми мешканців приватного сектору та разом з владою допомагають у їх вирішенні.

Учасники засідання розглянули важливі питання, зокрема: співпрацю голів квартальних комітетів з КП «Чисте місто» щодо вивезення ТПВ з приватного сектору міста та укладання відповідних договорів; додаткові платежі до тарифу на газопостачання. Заступник міського голови - начальник управління соціальної політики міської ради Віталій Вечера надав присутнім інформацію щодо нарахування пільг та субсидій у розрізі  останніх змін в законодавстві, розповів про стан справ у міській медицині.

Подальшу роботу міський голова Олександр Пузир запропонував побудувати у формі діалогу. Присутні звернулися із різними запитанням, що стосуються, як виконання запланованих робіт, в основному в галузі житлово-комунального господарства, так і продовження робіт на об’єктах, які вже тривають. Наприклад, будівництво сміттєсортувального комплексу.

Олександр Дмитрович поінформував про актуальні для Козятина питання: фінансування бюджетної сфери, впровадження медичної реформи, ремонти доріг, шкіл, садочків, лікарень тощо. Очільник міста зазначив, що незважаючи на те, що чимало зобов’язань держава перекладає на плечі міської влади, в Козятині збережено заклади соціальної сфери та працівників, а також продовжують виконуватися намічені завдання з розвитку інфраструктури.

Голови квартальних комітетів подякували від себе особисто та багатьох козятинчан за ті зміни, що відбуваються протягом часу, коли міським головою працює Олександр Пузир.

В свою чергу, посадовці подякували присутнім представникам квартальних комітетів за їх активну громадську позицію та працю задля покращення умов проживання у ввірених їм будинках.

Всі конструктивні пропозиції та побажання, висловлені в ході наради, будуть враховані в подальшій роботі.

На нараді з головами квартальних комітетів розглянуті питання з різних сфер життєдіяльності
На нараді з головами квартальних комітетів розглянуті питання з різних сфер життєдіяльності
На нараді з головами квартальних комітетів розглянуті питання з різних сфер життєдіяльності
На нараді з головами квартальних комітетів розглянуті питання з різних сфер життєдіяльності