Новини

Всього переглядів: 18

Триває активна співпраця Центру надання адміністративних послуг міської ради і регіонального мобільного сервісного центру МВС України.

Скористатися вдома спектром його послуг сьогодні мали змогу жителі міста та району. Найзатребуванішою є послуга державної реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів. Її надали 10-м особам. Семеро городян здійснили заміну посвідчення водія без іспитів. Також фахівці сервісного центру видали 13-ть довідок про відсутність судимості та прийняли два запити на аналогічні документи.

Крім того, місцеві жителі отримали 57 консультацій.

З початку року вже в тридцять перший раз завітав до місцевого ЦНАПу пересувний сервіс-центр, державними послугами якого скористались 3644 козятинчанина, які змогли отримати 1445 послуг та 2199 консультацій.

Мобільний сервісний центр МВС виїжджає за графіком на запити від органів місцевого самоврядування міста Козятин, а також можна подати запит до регіонального сервісного центру МВС в області або дізнатися вже спланований графік виїздів на найближчий час на сайті Регіонального сервісного центру МВС в Вінницькій області та на офіційному сайті міської ради.