Новини

Всього переглядів: 25

Триває активна співпраця Центру надання адміністративних послуг міської ради і регіонального мобільного сервісного центру МВС України.

Скористатися вдома спектром його послуг сьогодні мали змогу жителі міста та району. Найзатребуванішою є послуга державної реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів. Її надали 11-м особам. Одному городянину здійснили заміну посвідчення водія без іспитів. Також фахівці сервісного центру прийняли шість заявок на видачу довідки про відсутність судимості.

Крім того, місцеві жителі отримали 45 консультацій.

З початку року вже вдвадцять сьомий раз завітав до місцевого ЦНАПу пересувний сервіс-центр, державними послугами якого скористались 2116 козятинчан, які змогли отримати 767 послуг та 1349 консультації.

Мобільний сервісний центр МВС виїжджає за графіком на запити від органів місцевого самоврядування міста Козятин, а також можна подати запит до регіонального сервісного центру МВС в області або дізнатися вже спланований графік виїздів на найближчий час на сайті Регіонального сервісного центру МВС в Вінницькій області та на офіційному сайті міської ради.