Новини

Всього переглядів: 188

Міська влада виділила на потреби ЦРЛ близько 1млн. 800 тис.грн, а районна ... жодної копійки.

Про це повідомив головний лікар ЦРЛ під час засідання Госпітальної ради Північного округу, відповідаючи на питання голови ГР Галини Якубович.

Отож, з початку року з скарбниці міста виділено на потреби центральної районної лікарні близько 1 млн.800 тис.грн., не враховуючи державної субвенції.

Складається цікава ситуація. Міська влада повинна фінансувати районне комунальне підприємство, яке, як під час презентації зазначив доповідач, заробило в минулому році більше 5 млн.грн. власних коштів. Уявляєте?

Районна влада та головний лікар ЦРЛ дбають про інтереси власної медичної установи, піклуються про колектив та вчасно виплачену заробітну плату, але тільки….на словах. Створені ними проблеми через нефаховість та некомпетентність намагаються вирішити «чужими руками» та коштом міського бюджету. 

Постає риторичне питання: чому в лютому 2017 року районна рада (особисто її голова) не дотримався умов угоди, яку особисто підписав про введення  до складу співвласників КП «Козятинська центральна районна лікарня» громаду міста Козятина і поруч з собою мати надійного та фінансово спроможного партнера в особі міської влади. Проте, посадовець райради категорично відмовився від такої пропозиції. Зрозуміло, кому хочеться звітувати за виділені кошти, а загалом доцільно їх витрачати.

Слід наголосити, що з 01.01.2019 року система, яку охрестили "гроші ходять за пацієнтом" стане актуальним і для медичних закладів вторинного рівня. Нині це поняття вже авторизовано для «первинки».

Створення єдиного медичного простору, який об’єднає всі медичні заклади Козятина – незмінна позиція керівника міста Олександра Пузира. Це дасть можливість не тільки оптимізувати адмінперсонал, який не виконує функції лікарів, але й збільшити заробітні плати для тих, хто рятує людське життя. Але, найголовніше – це спільне фінансування з районного та міського бюджетів.

Міська влада активно відстоює можливість аби в Козятині на базі міської лікарні була створена лікарня планового лікування, а в приміщенні ЦРЛ – інтенсивного лікування.

Бачення розвитку сфери охорони здоров’я на теренах Козятинського краю озвучив керівник міста під час виїзного засідання Госпітальної ради Північного округу, яке відбулося 11 вересня.

За результатами даної зустрічі будуть прийняті відповідні рішення. Які – повідомимо згодом.

 

Міська влада виділила на потреби ЦРЛ близько 1млн. 800 тис.грн, а районна ... жодної копійки