Новини

Всього переглядів: 314

19 січня православні християни відзначають свято Хрещення Господнього. В цей день центральне місце займають обряди, пов’язані з водою, і один з них – пірнання у воду. Багато козятинців в цей день традиційно занурюються в ополонку.

З метою вирішення організаційних питань з підготовки та проведення свята в кабінеті секретаря міської ради Костянтина Марченка відбулося робоче засідання. Прийнято рішення -  19 січня обряд пірнання можна здійснити в офіційно визначеному місці – на водоймищі Водокачка.

Святкування Водохреща розпочнеться о 12.00. Під чарівні звуки української пісні учасники зібрання хресною ходою попрямують від адміністративної будівлі стадіону «Локомотив» до місця купання.

Програма свята передбачає: вітання представника міської ради, настоятеля храму, освячення води, масові купання і смачні пригощання.

Козятинська міська рада запрошує всіх бажаючих прийняти благодатну купіль на водоймищі, скуштувати смачних вареників, млинців, печеної картоплі, зігрітися гарячим чаєм, кавою та отримати заряд гарного настрою.

 «Для безпеки громадян у цьому місці 19 січня чергуватимуть рятувальники, медичні працівники та буде забезпечено охорону громадського порядку", – зазначив Костянтин Марченко.

Міська рада запрошує козятинчан на Водохреща зануритися в ополонці
Міська рада запрошує козятинчан на Водохреща зануритися в ополонці