Новини

Всього переглядів: 185

Футбольним майбутнім сьогодні переймалися члени громадської спілки Козятинської міської федерації футболу, на якому було прийнято низку важливих рішень, що регламентуватимуть подальшу життєдіяльність футболу нашого міста. У роботі конференції в якості запрошених брали участь представники більшості футбольних осередків міста.

На початку голова федерації Олександр Шевчук довів до відома присутніх інформацію щодо розвитку футболу в умовах децентралізації, яка розглядалась на обласному семінарі для голів районних/міських федерацій футболу 22 листопада в приміщенні обласного спортивного товариства «Колос».

Також учасники конференції розглянули питання щодо відновлення чемпіонату футболу серед ОТГ, відновлення міськрайонного чемпіонату з футзалу серед дітей 9-12 років народження. Розглядалося на порядку денному і питання про делегатів, які будуть відрядженні на курси з арбітражу до обласної федерації футболу.

Крім того, члени федерації обговорили проведення міськрайонного відкритого турніру з футзалу на Кубок громадської спілки міської федерації футболу, який має розпочатись 21 грудня.

Міська федерація футболу обговорила низку важливих питань
Міська федерація футболу обговорила низку важливих питань