Новини

Всього переглядів: 66

Днями у залі засідань міської ради вперше відбулися збори “Козятинського риболовного клубу”.

Присутніх зібралося більше шістдесяти людей. Першим виступив голова клубу Сергій Матвіюк та розповів про те, що на сьогодні стан водойми «Водокачка» є поганим та існує ряд проблем: водойма не зариблюється кожного року, берег та вода потопають у смітті. Тому прийшов час змін: потрібно створити щось нове та подбати про стан водойми.

Потім виступили члени попередньої спілки та зазначили, що не хочуть бути причетними до організації, яка збирає членські внески, але нічого не робить, тому і виникла потреба створення нової з чим і звернулися до місцевої влади. На даному засіданні був присутній міський голова Олександр Пузир, який повідомив, що 22 лютого на сесії міської ради буде винесено питання про надання рішення про безкоштовне використання водойми.

На обговорення присутніх було винесено ряд питань:

1. Сума членських внесків;

2. Права та обов’язки членів клубу;

3. Правила риболовлі;

4. Кількість вилову сорту та виду риби;

5. Обговорення місць ловлі в нерест;

6. Визначення складу клубу;

7. Догляд за місцем риболовлі та прилеглої території;

8. Умови виключення з членів спілки;

9. Заохочення для тих, хто спіймав браконьєра та зафіксував порушення.

Присутні розпочали палке обговорення, кожен висловлював свою думку. Шляхом голосування за озвучені пропозиції прийшли до спільних рішень: вибрано секретаря, інспектора, члена ревізійної комісії, замісника голови клубу, визначено суму річних членських внесків (по 200 грн.) і вирішено всі поставлені питання. Бажаючі написали заяви на вступ до риболовного клубу. Тепер доля водойми в надійних руках.

Також на зборах Козятинського риболовного клубу підняли питання щодо Махнівського водосховища. По цьому питанню до слова було запрошено начальника Козятинського підрозділу державної фіскальної служби Руслана Тимощука.

Він роз’яснив інформацію щодо законної діяльності на таких водосховищах. Відповідно до Водного кодексу України жодне водосховище не може бути віддано в оренду або для користування будь-ким.

Тому на Махнівському водосховищі може бути хоч 10 спілок, але всі вони будуть мати рівні права і тільки на добровільних засадах збирають кошти, зариблюють та ловлять рибу на даній водоймі. З’ясувавши, що за законом України люди мають таке право, громада прийняла рішення створити риболовний клуб. Його учасники будуть на законних підставах збирати кошти та зарибляти водосховище Махнівки і долучати до клубу усіх бажаючих ловити там рибу, маючи на це повне право. В свою чергу “Козятинський риболовний клуб” гарантує прозоре та порядне відображення та висвітлення в соціальних мережах інформації, усіх дій та новин щодо проробленої роботи, яка стосується “Козятинського риболовного клубу”.