Новини

Всього переглядів: 27

Нещодавно від облдержадміністрації та губернатора Валерія Коровія отримано найновіше сучасне обладнання для кабінету математики: ноутбуки для учнів та вчителя, мультимедійний проектор з неймовірними технічними  можливостями,  «фабрика друку», прилади для забезпечення роботи в мережі Internet, навчально-методичне приладдя та наочність. 

Колектив ліцею-школи вирішив піти далі і створити не просто кабінет, а облаштувати у навчальному закладі по-справжньому сучасне приміщення – інтелект-хаб, де можна буде проводити не лише уроки математики, а й організовувати в позаурочний час тренінги, учнівські конференції, різноманітні інтелектуальні заходи.

Уся ліцейна спільнота одразу взялася до справи, адже ремонт потребує неабияких коштів. І 27 листопада, у Міжнародний день благодійності, у стінах ліцею-школи під гаслом «Мрії збуваються, коли ми разом!» був проведений благодійний ярмарок. Його метою було об’єднати ліцейну спільноту єдиною справою, аби кожен усвідомив свою причетність, зрозумів, що часточка його праці залишиться в ліцеї-школі. Із великим завзяттям учні та батьки  готувалися до нього: випікали справжні шедеври кулінарного мистецтва, щедро приправлені доброзичливими посмішками, світлими думками, щирими побажаннями. Ярмаркували всі: учні та їх батьки, дідусі, бабусі, працівники ліцею-школи. І ось результат - більше 10 тисяч гривень. Ці кошти стануть гарним підґрунтям для облаштування інтелект-хабу. Надзвичайно приємно, що наш задум підтримав міський голова Олександр Пузир і пообіцяв фінансову підтримку проекту в розмірі 100 тисяч гривень.

У цьому навчальному році міська влада багато уваги приділила покращенню матеріально-технічної бази нашого навчального закладу: завершено заміну вікон, частково відремонтовано дах. Для успішної  реалізації роботи нової української школи маємо 100-відсоткове забезпечення сучасним методичним приладдям та оргтехнікою трьох перших класів. Для створення комфортного освітнього середовища якісно відремонтовані затишні кабінети укомплектовано «фабриками друку» (комп’ютер, принтер, ламінатор), сучасними меблями (різнокольорові шафки, пуфи, одномісні парти), барвистими килимками в ігрових зонах, а  також конструкторами «LEGO», «Шість цеглинок» та ін. Це стало можливим завдяки підтримці міського голови Олександра Пузира та коштам, які були виділені з обласного бюджету.

Сподіваємось, що і цей проект «Інтелект-хаб» буде так само успішно реалізовано.

Ліцей-школа під патронатом міського голови розпочинає реалізацію проекту «Інтелект-хаб»
Ліцей-школа під патронатом міського голови розпочинає реалізацію проекту «Інтелект-хаб»
Ліцей-школа під патронатом міського голови розпочинає реалізацію проекту «Інтелект-хаб»
Ліцей-школа під патронатом міського голови розпочинає реалізацію проекту «Інтелект-хаб»