Новини

Всього переглядів: 21

Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту.

Стан вулично-дорожньої мережі, освітлення вулиць, озеленення та чистота – це оцінка в цілому міста, робота влади та безумовно населення.

Так, саме населення впливає на упорядкування та  приведення належного естетичного стану території громади. «Чисто не там, де прибирають, а там де не смітять» - це гасло повинно бути свідомим обов'язком кожного жителя міста.

На жаль, реальність іноді засмучує. Купи бур'янів на обочині доріг в приватному секторі міста, розбиті ліхтарі та розкидані пляшки від напоїв в сквері ім. Пушкіна, біля пам'ятника загиблих воїнів на ПРБ після «відпочинку» молоді 21 сторіччя і дикість – речі несумісні.

А найгірше – байдужість. Байдужість значної частини мешканців міста. Байдужість до оточуючих, що смітять просто на вулиці, байдужість до стану прибудинкових територій та місць загального відпочинку, і нарешті байдужість до оплати за надані послуги з вивезення та утилізації сміття.

Протягом останніх двох років питанням збору, вивезення та захоронення твердих побутових в місті займається комунальне підприємство «Чисте місто» Козятинської міської ради. Позитивні результати очевидні, місто стає привабливішим та чистішим, але для покращення ситуації потрібен розвиток та як не банально це звучить – гроші. Послуги за вивезення та утилізацію твердих побутових відходів відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради з 01 грудня 2018 року складають 16,30 грн. Кошти, з яких виплачують заробітну плату працівникам підприємства, переважна більшість з яких отримує мінімальну, сплачують податки, ремонтують застарілу техніку, тощо.

З 24 жовтня на полігоні твердих побутових відходів розпочаті налагоджувальні роботи на  сміттєсортувальній лінії, побудованій за європейськими стандартами, а з 06 листопада розпочався виробничий процес з сортування  твердих побутових відходів.

Але з початком сортування у працівників підприємства одразу виникнуть проблеми. Частина мешканців міста заповнюють баки для ТПВ опалим листям та гіллям, які не є побутовими відходами, чим ускладнюють роботу сміттєзбиральної техніки та конвеєра з сортування сміття.

Шановні мешканці міста!  Ми всі повинні  усвідомити одну істину – лише спільними зусиллями, чесно виконуючи свій громадянський обов'язок ми зможемо створити прекрасне, квітуче місто. Своєчасно сплачуйте за надані послуги та приймайте відповідальне рішення у сфері благоустрою міста.

Мешканців міста, які не уклали договори з комунальним підприємством «Чисте місто» просимо звертатись за адресою: м. Козятин, вул. Довженка 2а, тел. 2-22-62.

Адміністрація КП «Чисте місто».