Новини

Всього переглядів: 55

Сьогодні, 12 березня, автопарк Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області поповнився на 5 нових пожежних МАЗів.

Участь в церемонії передачі техніки, яка відбувалася на площі Василя Стуса, взяли голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій та заступник Вінницького міського голови Сергій Тимощук.

За словами начальника Головного управління ДСНС України у Вінницькій області Руслана Шевчука, цьогорічна техніка більш досконала і, порівно з отриманою торік, покращена на 19 позицій.

«Машини оснащені всім необхідним для служби порятунку: починаючи від пожеж і завершуючи допомогою при ДТП. Вони містять ємкості на 4 тонни води і 400 літрів піноутворювача, повністю укомплектовані новітнім пожежно-рятувальним майном. 2 з 5 автомобілів будуть спрямовані в частини міста Вінниці, решта 3 – поновлять ресурс Козятинського та Хмільницького районів, а також міста Гнівань Тиврівського району, - повідомив Руслан Шевчук.

Усе майно придбане коштом державного бюджету: 23,5 млн. гривень – автомобільна техніка та 500 тис. гривень – обладнання.

Нагадаємо, що в листопаді 2017 року начальник ГУ ДСНС України в Вінницькій області Руслан Шевчук відвідав місцевий підрозділ пожежно-рятувальної частини. Головний рятувальник області презентував колективу вогнеборців сучасне обмундирування, яке вдалося придбати за рахунок коштів виділених з місцевого та районного бюджетів.

Завдяки фінансовим субвенціям озброєння місцевих пожежників поповнилося  20-ма парами спеціальних вогнетривких чоботів, сучасними гідравлічними ножицями  (потужністю 750 кгс/см2 атмосферного тиску) та комп’ютерною технікою. Крім того, значну частину коштів було спрямовано на покращення матеріально-технічної бази місцевого підрозділу та придбання спеціального пожежно-технічного спорядження.

Також частина коштів була спрямована на придбання будівельних матеріалів, завдяки чому вже замінені металопластикові конструкції вікон та дверей, проведений косметичний ремонт приміщення місцевого сектору, утеплено фасад житлового будинку.

Протягом року побажання незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності представникам сектору пожежно-рятувальної частини від міської влади мали і фінансове підґрунтя. Так, протягом 2017 року з міської скарбниці було виділено 400 тис.гривень на першочергові потреби місцевого підрозділу рятувальників.

 

Козятинські вогнеборці отримали нову спецтехніку
Козятинські вогнеборці отримали нову спецтехніку
Козятинські вогнеборці отримали нову спецтехніку
Козятинські вогнеборці отримали нову спецтехніку
Козятинські вогнеборці отримали нову спецтехніку
Козятинські вогнеборці отримали нову спецтехніку