Новини

Всього переглядів: 195

Нещодавно відокремленим структурним підрозділом Козятинським міжрайонним відділом лабораторних  досліджень (керівник Ящук Л.О.) було проведено  обстеження  води  з громадських колодязів  багатоквартирних  будинків. 

За результатами лабораторних досліджень вода не відповідає вимогам Державних санітарних норм та правил "Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною" (ДСанПіН   2.2.4.171-10) з 23  громадських колодязів  у 21-му. Дане питання обговорювалось на засіданні комісії ТЕБ та НС міської ради. 

Спільними зусиллями відокремленого структурного підрозділу Козятинського  міжрайонного відділу лабораторних  досліджень, управлінням житлово-комунального господарства міської ради та виробничим підрозділом Київського територіального управління філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд ПАТ «Укрзалізниця» сьогодні, 9 серпня, вода, яка не відповідає вимогам ДСанПіНу з 21 громадського колодязя була хлорована. На кожному з них, де проводились роботи, були вивішено оголошення-попередження для споживачів. 

вул. В.Великого, 3, 7, 23

вул. Незалежності, 25,19,7

вул. Г.Майдану,15

вул. Винниченка 43,5

вул. Шевченка 1/6

вул. Грушевського 45,23,15

вул. Пушкіна,28

вул. Склярова, 1

вул. Довженка,103

вул. Катукова, 25

вул. Космонавтів, 52

вул. Космонавтів, 56

вул. О.Кошового, 60

вул. 8-Гвардійська,57

Вода з колодязів у дворі буд. 16 по вул. В.Великого та буд. 9 по вул. Героїв Майдану відповідає стандартним показникам.

Із 23-х козятинських криниць тільки дві виявилися безпечними (дані)
Із 23-х козятинських криниць тільки дві виявилися безпечними (дані)
Із 23-х козятинських криниць тільки дві виявилися безпечними (дані)