Новини

Всього переглядів: 33

«Сьогодні ми стали ще на крок ближче до наших мешканців і це дуже відповідальна послуга. Працівники Центру пройшли стажування та навчання в управлінні міграційної служби області, тож послуги із оформлення та видачі ID-карток та закордонних паспортів надаватимемо швидко і якісно», -повідомила керівник Центру Оксана Бортняк. - Послугою з отримання закордонного паспорту може скористатися будь-хто незалежно від місця прописки. ID-паспорт оформлюється лише за місцем проживання.

Вартість оформлення паспорта громадянина України в термін, не пізніше 20 робочих днів, становить 279 грн., до 10 робочих днів — 366 грн. Вартість оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон в термін, не пізніше 20 робочих днів, становить 557,32 грн., до 7 робочих днів — 810,32 грн.

Для видачі паспорта громадянина України (ID-картки) вперше необхідно мати:

-  свідоцтво про народження дитини + 1 копія;

-  ідентифікаційний код дитини + 1 копія;

- довідка органу реєстрації щодо реєстрації місця проживання (прописка) дитини;

-  паспорт громадянина України обох батьків + копії.

Послуга з видачі паспорта громадянина України (ID-картки) вперше надається БЕЗКОШТОВНО!

Послуга з видачі закордонного паспорта надається особам, які  отримують такий  паспорт вперше, тим, хто вже має/мав закордонний паспорт та дитині.

Для видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон необхідно подати:

- паспорт громадянина України;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон (за наявності);

- ідентифікаційний номер;

- платіжний документ.

Під час видачі паспорта для виїзду за кордон, при собі необхідно мати паспорт громадянина України та діючий закордонний паспорт (в разі його наявності).

З жовтня 2018 року уряд вніс зміни у порядок оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки.

 З 1 листопада 2018 року громадяни України мають можливість здійснити обмін паспорта громадянина України у формі книжечки (зразка 1994 року) на паспорт громадянина України у формі ID-картки за бажанням у будь-який час.

Також, відповідно до внесених змін, якщо особа, яка досягла 25- чи 45-річного віку не звернулася в установленому законодавством порядку протягом місяця після досягнення відповідного віку для вклеювання до паспорта громадянина України зразка 1994 року нових фотокарток зобов’язана здійснити обмін паспорта громадянина України зразка 1994 року на паспорт громадянина України у формі ID-картки.

У Державній міграційній службі України підкреслюють, що обов’язкова заміна документів законодавством не передбачена, відповідно до закону всі раніше видані документи будуть чинними до завершення строку їхньої дії.