Новини

Всього переглядів: 789

У нас дві біди — погані дороги і дурні. Так жартували донедавна українці. Нині маємо ще одну — високі тарифи. НКРЕКП своєю постановою №283 від 04.02.2020 року «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» підвищило тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення. Згідно якого козятинчани віднині повинні платити 41,13 коп. за один метр кубічний замість 14,11 коп.

На захист інтересів громади міський голова Олександра Пузир ініціював скликання засідання позачергової сесії, яка відбулася вранці 10 лютого. Під час якого депутати прийняли ряд важливих рішень, зокрема направити звернення до Президента України, КМУ, Антимонопольного комітету, НКРЕКП щодо перегляду тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення для АТ «Українська залізниця», затверджених постановою НКРЕКП № 283 від 04 лютого 2020 року «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141».

Також дано доручення виконавчим органам міської ради провести експертизу якості води.

Але деяким «обранцям» громади прийнятих рішень виявилося не достатньо, адже безпідставні амбіції вже дали старт виборчим перегонам, тому надвечір було організовано зібрання громадськості.

Невирішеність проблем життєдіяльності громад Козятинщини «очільники» району намагаються перекрити питаннями, які виникають в місті. Тобто, відволікти увагу громадськості від своєї бездіяльності, а зосередити на питаннях, які не входять в їх компетенцію.

В районі вже забезпечили сучасним оснащенням всі медичні заклади, новітнім обладнанням навчальні установи, відремонтували дорожнє покриття, облікували всі сірі сільськогосподарські землі, домоглися підвищення розміру орендної плати за користування паями, збудували нові ФАПи та амбулаторії, загалом…вирішили усі (!) проблеми…Тому зараз можна і козятинчанам і міському керівництву радити як зменшити тарифи, які затвердили в постанові НКРЕКП. Це не рішення міської ради!!!

Аналогічна ситуація виникла в 2015 році, коли вартість водопостачання зросла з 4,80 до 14,11 грн. Тодішній міський голова Гвелесіані закликав городян не платити за воду по новим тарифам, проте це не вирішило проблематику, а лише збільшило показник заборгованості за комунальні послуги і як наслідок – відключення частини споживачів від водопостачання.

Вже протягом чотирьох років міська влада ініціює рішення про передачу системи водопостачання та водовідведення, що перебуває на балансі Київського територіального управління БМЕС-6 з державної власності до комунальної власності територіальної громади міста Козятина, але відповідь лише: «Ні». Аналогічне звернення вже вкотре направлено адресату 21.01.2020 року.

Найцікавіше, що «організатор» зібрання ототожнює себе з міською владою. Після І туру виборів Президента України в 2019 році депутат міської ради, член Козятинської міської партійної організації ВО «Батьківщина» розпочинає активно підтримувати Володимира Зеленського, відвідує дебати на НСК «Олімпійський», інавгурацію новообраного Гаранта Конституції, загалом позиціонує себе прихильником Президента країни. Але ж паралельно з цим закликає городян на «майдан» проти дій та рішень нинішньої влади.

Постає риторичне питання: наскільки швидко підміна понять допомагає згуртувати непримиренних ворогів та політичних опонентів? Як показує даний розвиток подій – дуже швидко.

Ворог мого ворога – мій друг. За таким принципом деякі козятинські «активісти» ладні записати у свої друзі здається будь-кого, навіть запеклих опонентів, якщо тільки вони підтримають їх на майбутніх місцевих виборах. Підміна понять стає нормою. На жаль!