Новини

Всього переглядів: 251

Сьогодні відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Козятинської міської ради  №11 від 24.03.2020 року "Про додаткове посилення заходів  щодо запобігання занесенню і поширенню на території міста Козятина гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV", яка вирішила:

1. Затвердити звіт начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Липовецького Г.І. про виконання рішень комісії (протоколи від 03.03.2020 р. № 7, від 12.03.2020 р. № 8, від 16.03.2020 р. № 9, від 22.03.2020 р. №10) щодо посилення протиепідемічних та карантинних заходів, попередження поширення захворюваності на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом COVID-19.

2. Затвердити потреби у засобах індивідуального захисту, дезінфікуючих засобах, медичному обладнанні та засобах медичного призначення, паливно-мастильних матеріалах  лікувальних закладів міста КП «Козятинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги», КП «Міська лікарня», Козятинського відділення поліції, Козятинського районного сектору ГУ ДСНС для забезпечення діяльності у протидії поширенню та лікуванні коронавірусної інфекції та доручити фінансовому управлінню міської ради (Холковський П.А.)  визначити шляхи фінансування потреб із міського бюджету.

                                   Термін виконання: до 26.03.2020

3. Забезпечити тісну взаємодію та взаємодопомогу між керівництвом, лікарським складом лікувальних закладів всіх рівнів надання медичної допомоги міста та району (Лукашук Л.П., Кравчук О.М., Євтушок О.П., Лобченко В.П., Радогощина Ю.В.) у питаннях запобігання поширенню та лікування коронавірусної інфекції, КП «Міська лікарня» (Євтушок О.П.) при виникненні необхідності формувати та направляти групу медичних працівників для допомоги КП «Козятинська центральна районна лікарня».

                                   Термін виконання: при необхідності

4. Зобов’язати керівників лікувальних закладів всіх рівнів надання медичної допомоги (Лукашук Л.П., Кравчук О.М., Євтушок О.П., Лобченко В.П., Радогощина Ю.В.),  Козятинський міжрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «ВОЛЦ МОЗ України» (Ящук Л.О.) надавати до Козятинського відділення поліції (Андрущак Р.Л.) інформацію про мешканців району та міста, які повернулись із-за кордону в період карантину для вжиття профілактичних заходів щодо нерозповсюдження коронавірусної інфекції.

                                  Термін виконання: протягом карантину

5. У зв’язку з фізичною неможливістю забезпечення виконання санітарно-епідемічних вимог щодо санітарного контролю усіх продуктів, здійснення температурного скринінгу продавців та покупців, щоденної дезінфекції приміщень, торгових рядів, території ринку припинити роботу СТ «Козятинський ринок» по пров. Наумова, 20.

                                   Термін виконання: на період карантину

6. Згідно пропозиції Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області (лист від 23.03.2020 №СЗ-6.2/660/20) внести до переліку об’єктів критичної інфраструктури міста ветеринарні аптеки, ветеринарні клініки, торгові об’єкти по реалізації засобів захисту рослин, насіння, посадочного матеріалу сільськогосподарських рослин, корму для домашніх тварин, станції технічного обслуговування за умов дотримання на об’єкті торгівлі санітарно-епідеміологічних вимог із розрахунку перебування однієї людини на площі 10 м2 з дотриманням 1,5-метрової санітарної дистанції, запровадження суворого контролю за входом громадян до магазинів, аптек, клінік виключно у засобах захисту (лицеві маски, рукавички або після обробки рук дезінфектантом при вході), забезпечення персоналу засобами захисту та щоденної триразової дезінфекції приміщень.

                                 Термін виконання: з 26.03.2020 до скасування карантину

7. Дозволити торгівлю в магазинах, супермаркетах, аптеках з кількістю відвідувачів (покупців) на об’єкті торгівлі із розрахунку перебування однієї людини на площі 10 м2  за умови  дотримання 1,5-метрової санітарної дистанції у черзі на працюючих касах.

                                   Термін виконання: з 25.03.2020 до скасування карантину

8. Зобов’язати керівників установ, організацій, підприємств, торгівельних об’єктів запровадити суворий контроль за входом громадян до громадського транспорту, магазинів, ринків, аптек, установ, закладів виключно у засобах захисту (лицеві маски, рукавички або після обробки рук дезінфектантом при вході).

                                 Термін виконання: з 25.03.2020 до скасування карантину

9. Відділу міського господарства управління житлово-комунального господарства міської ради (Вовкодав І.В.) змінити графік руху громадського транспорту з відміною руху автобусів маршруту №4 та обмеженням руху автобусів маршрутів №3 та №7 у денний час та вихідні дні, який довести до перевізників та пасажирів.

                                  Термін виконання: 25.03.2020, протягом карантину

10. Міській раді спільно  з Козятинською районної радою та Козятинською районною державною адміністрацією (за погодженням):

- здійснювати моніторинг інформаційного простору щодо наявності в ньому недостовірної інформації стосовно заходів протидії поширенню коронавірусної інфекції, інформування здійснювати виключно на підставі інформації на офіційних сайтах установ;

- провести роз’яснювальну роботу серед населення, службовців органів державної влади, місцевого самоврядування, персоналу лікарських установ стосовно надання лише офіційної інформації та довести про відповідальність за поширення завідомо неправдивої та перекрученої інформації.

11. Відділу у справах преси та інформації міської ради (Росінська Н.С.) забезпечити оприлюднення рішення комісії в засобах масової інформації, поширення через мережу Інтернет та максимальне доведення карантинних вимог до населення.

                                  Термін виконання: 23.03.2020

12. Контроль за виконанням цього рішення покласти на міського голову Пузира О.Д.