Новини

Всього переглядів: 98

На дворі грудень. Сніг взимку – цілком природне явище. На дорогах його прибирають комунальники, у дворах багатоквартирних будинків – балансоутримувачі, біля приватних садиб – власники; біля бюджетних установ та приватних  об'єктів – суб’єкти господарювання.

Керуючись  Правилами  благоустрою та утримання територій м. Козятина, затверджених на 15 сесії міської ради 6 скликання  №393-VI від 10.02.2012  Управління житлово-комунального господарства міської ради  зобов’язує Всіх суб'єктів господарювання, балансоутримувачів, керівників установ та підприємств, приватних підприємців, ОСББ:

  • підтримувати чистоту і порядок на території , прилеглій до  об’єкту Вашого господарювання;
  • забезпечити прибирання прилеглої території від снігу;
  • під час ожеледиці  для уникнення травмувань перехожих , людей похилого  віку посипати доріжки біля свої об'єктів господарювання протиожеледною сумішшю.
  • встановлювати урни для сміття біля виходу з приміщення.

Попереджаємо Вас, що у випадку ігнорування даних пропозицій , невиконання зауважень та  приписів спеціалістів управління ЖКГ  Ви будете притягнуті до адміністративної відповідальності за порушення Правил благоустрою та утримання територій міста Козятина.

Стаття 152 Кодексу України про адміністративне правопорушення передбачає накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 340 грн. до 1360 грн.), на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян ( ст.. 152 Кодексу України про адміністративне правопорушення). 

В минулому році  під час снігопаду спеціалістами з благоустрою управління ЖКГ на власників торговельних об'єктів було складено 45 попереджувальних приписи.  У визначений термін всі зауваження були виконані  і обійшлось без штрафних санкцій.                              

 

Чий сніг біля магазину?
Чий сніг біля магазину?
Чий сніг біля магазину?