Новини

Всього переглядів: 35

15 травня, в Міжнародний день сім’ї, відбувся традиційний міський конкурс «Колискова пісня – 2019».

У колискових піснях  зосереджена вся ніжність, любов і душа народу. Колискові пісні  сповнені магією слова, музики. Це світ, в якому дитина живе - її дім, родина. Колискова - це духовний колодязь, з якого починається наше духовне життя. Це джерело, яке поповнює нас почуттям краси, добра, музики.Тому  конкурс організовано з метою відродження народних традицій, естетичного розвитку і виховання дітей дошкільного віку, збагачення їх духовного світу та з нагоди відзначення Дня матері в Україні, Міжнародного дня сім’ї, Дня захисту дітей.

Начальник управління освіти та спорту Олена Касаткіна привітала всіх присутніх із таким гарним, колоритним святом, побажала учасникам гарного виконання, чистого звучання, вдалих виступів, глядачам - гарного настрою та приємних емоцій.

У конкурсі взяли участь працівники закладів дошкільної освіти. Учасники  виконували колискові сучасних авторів, а  керівник  музичний ЗДО №2 Васалатій А.В. виконала авторську колискову «Зоряне намисто».

Під час виступу виконавці зачаровували емоційною виразністю, ніжністю колискової пісні,.

Переможцями міського конкурсу «Колискова пісня»  серед аматорів  стали:

1 місце - Інна Голуб, помічник вихователя  ЗДО №6 «Теремок», з піснею «Тане вечір»;

2 місце – Масловська Марія і Конотоп Наталія, помічники вихователів ЗДО №5  «Горобинка», з колисковою  «Місяць і зорі».

Переможцем міського конкурсу «Колискова пісня» серед професіоналів стала Васалатій Аліна, керівник музичний ЗДО №2 «Журавонька», з  авторською піснею «Зоряне намисто».

Начальник управління освіти та спорту Олена Касаткіна подякувала організаторам та виконавцям за відродження українських традицій, патріотичне виховання підростаючого покоління, копітку працю на освітянській ниві.

Також висловила сподівання, що в майбутньому збільшиться кількість його учасників, котрі дивуватимуть новими яскравими номерами.

 

Чарівний світ колискової пісні
Чарівний світ колискової пісні
Чарівний світ колискової пісні