Новини

Всього переглядів: 67

З кожним роком все більше мешканців міста за власною ініціативою залучається до створення сприятливих умов для життєдіяльності громади. І це не дивно, адже ми всі хочемо жити в місті де ошатні будинки, чисті й затишні вулиці, доглянуті пам'ятники, квітучі сади, впорядковані зелені зони та місця відпочинку.

Протягом останніх двох років питаннями благоустрою, збору, вивезення та захоронення твердих побутових відходів в місті займається комунальне підприємство «Чисте місто» Козятинської міської ради. Позитивні результати очевидні, місто стає привабливішим та чистішим, але для покращення ситуації потрібен розвиток. І як не парадоксально, але для розвитку потрібні кошти.

Станом на 01 липня 2019 року близько 30 % мешканців міста не уклали договори на вивезення ТПВ та несвоєчасно сплачують кошти за надані послуги. Адміністрація підприємства інформує, що з грудня 2018 року тариф на вивезення та захоронення твердих побутових відходів на одного мешканця складає 16,30 грн. та просить сприяти поліпшенню стану благоустрою міста.

В найближчий час на полігоні твердих побутових відходів запрацює  сміттєсортувальна лінія, побудована за європейськими стандартами, та розпочнеться виробничий процес.

З питань працевлаштування просимо звертатися за тел. 2-22-62 або за адресою: вул. Довженка, 2а (в районі маслозаводу), КП «Чисте місто».