Новини

Всього переглядів: 69

В умовах загрози поширення вірусу Covid-19 територією нашої держави, є необхідним єднання всіх свідомих громадян та органів державної влади задля безпеки суспільства.

Про забезпечення заходів безпеки під час карантину дбають працівники Козятинського міськрайонного відділу філії Державної установи "Центр пробації" у Вінницькій області:

  • проводять дезінфекцію робочих приміщень;
  • щоденний температурний скрінінг;
  • дотримуються безпечної дистанції з суб'єктами пробації, проводять з ними роз'яснювальну роботу щодо профілактики коронавірусної інфекції.

З метою убезпечення працівників та відвідувачів відділу, нашими постійними партнерами - Козятинською міською радою  в  користування було надано  захисні медичні маски.

Безпека - передусім! Стаємо на захист життя та здоров’я, створюємо безпечні умови праці у відділі.

До уваги!

Уповноважені органи з питань пробації переведено на особливий режим роботи з клієнтами в умовах загальнонаціонального карантину!

З 18 березня 2020 року:
📍 скасовуються групові заходи;

📍 відсутність транспортного сполучення буде визнаватися поважною причиною неявки на реєстрацію чи для участі в реалізації пробаційних програм за умови неможливості дістатися до органу пробації іншим способом;

📍 у разі неможливості особистої явки допускається проведення реєстрації шляхом телефонної розмови чи спілкування з працівником пробації з використанням інших засобів віддаленого зв’язку (в тому числі й за допомогою мережі Інтернет).

❗️Водночас звертаємо увагу, що встановлені карантинні обмеження не передбачають можливості невиконання обов’язків, встановлених для суб’єктів пробації в рішеннях суду!