Новини

Всього переглядів: 66

Сьогодні, 6 листопада, працівники Козятинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  Марина Кобернюк, Аліна Бондарчук та Ольга Гнатюк спільно з провідним фахівцем з питань зайнятості населення проведено семінар в Козятинському  міськрайонному центрі зайнятості з безробітними на тему: «Безоплатна правова допомога – якісна та доступна» та «Техніка пошуку роботи».

Мета семінару - це надання знань щодо порядку дій у пошуку роботи та досягнення працевлаштування в оптимальні терміни, а також порядок отримання безоплатної правової допомоги.

Під час семінару було розглянуто такі питання: в чому полягає загальний алгоритм пошуку роботи, які поширені підходи до пошуку роботи, які джерела вакансій можливо застосувати, а також розглянуто відомі методи пошуку роботи.

 Також працівники центру проінформували, щодо Всеукраїнського просвітницького проекту Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!" та наголосили, що  мета проекту - сформувати нову правову свідомість шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту.