Новини

Всього переглядів: 512

Сьогодні на прийом до міського голови звернулися батьки вихованців дошкільних навчальних закладів №1 «Лелека» та №4 «Малятко» зі скаргами на низьку температуру повітря у садочках. Середня температура у кімнатах, де перебувають діти, 15 градусів. Найвища – 17 С.

Теплові режими в закладах освіти Козятина мають беззаперечно відповідати діючим санітарним нормам. На цьому наголосив міський голова Олександр Пузир.

- У даному випадку – це зона відповідальності теплопостачальників ТОВ “Вінницяоблтеплоенерго”  та ТОВ «Вінницятеплоенерго», - відзначив Олександр Дмитрович. – Щоденно вранці отримую інформацію від управління освіти та спорту про температурний режим в дошкільних та навчальних закладах. Ведеться постійний контроль за його дотриманням.

Очільник міста запевнив, що кожний факт зниження температури нижче норми буде ретельно проаналізований і будуть застосовані екстрені міри для забезпечення дотримання відповідної температури в дошкільних закладах – у межах норми.

Також Олександр Пузир висловив думку про встановлення в дитсадках №1 та №4 універсального котла, який нині функціонує в дитячій юнацько-спортивній школі.  Ця модель котла передбачає роботу на таких видах палива як: вугілля, пелети з деревини та агровідходів, луски насіння соняшника, лушпиння горіхів та ін.

Посадовець пообіцяв, що дане питання триматиме на особистому контролі.

 

Батьки вихованців дитсадків «Лелека» та «Малятко» - на прийомі у міського голови