Новини

Всього переглядів: 89

Нещодавно для адміністраторів Управління «ЦНАП у м.Козятині» було проведено 4-й модуль тренінгів в рамках Програми “U-LEAD з Європою», компонент 2 в частині створення Центрів надання адміністративних послуг.

Тема тренінгу: "Ділова етика та взаємодія з відвідувачами центру надання адміністративних послуг. Гендерний аспект".

Тренінг проводила Ірина Яцик - тренерка, кандидатка філософських наук, керівник центру неформальної освіти "ПРОСТО".

Протягом двох днів учасники підвищували професійний рівень та детально вивчали поняття ділового етикету і культури комунікацій з відвідувачами ЦНАП, принципи ділового етикету, особливості гендерноорієнтованого підходу роботи в ЦНАП.

- Ключовими вимогами до адміністратора ЦНАПу є розуміння свого призначення (місії) та специфіки роботи ЦНАП. А також доброзичливість і належні комунікаційні навички, оскільки це постійна робота з людьми, - зауважила начальник Управління «ЦНАП у м.Козятині» Оксана Бортняк.

Персонал ЦНАП постійно підвищує та удосконалює знання щодо належної організації та надання адміністративних послуг в громаді. Разом з експертами та тренерами ми відпрацьовуємо параметри якості послуг та поглиблюємо знання щодо ролі органів місцевого самоврядування у обслуговуванні громади».

Колектив Управління «ЦНАП у м.Козятині» висловлює щиру подяку Ірині Яцик за допомогу у володінні різноманітними техніками ефективної комунікації.

 

 

Адміністратори міського ЦНАПу навчались діловій етиці та комунікації
Адміністратори міського ЦНАПу навчались діловій етиці та комунікації
Адміністратори міського ЦНАПу навчались діловій етиці та комунікації