Новини

Всього переглядів: 37

Цьогорічна прекрасна осіння пора виявилася особливою для місцевої жительки Нелі Яворської, бо на життєвий поріг завітав 90-річний ювілей.  

Все життя Нелі Іванівни пов’язано з рідною Козятинщиною. Залишалася козятинчанка вірною і один раз обраному трудовому  шляху. До самого виходу на заслужений відпочинок пропрацювала вона беззмінно на залізниці, маючи 32 роки трудового стажу.

У цей день поважну ювілярку вітали її родичі, діти та онуки, які злетілися до рідної домівки. Гостями іменинниці був і керуючий справами виконкому міської ради Сергій Заїчко, який вручив Нелі Іванівні вітальний адрес міського голови та грошову винагороду. Посадовець побажав винуватиці свята міцного здоров’я, наснаги та активності.

Квіти, теплі слова та подарунки стали свідченням поваги та вдячності ювілярці за її життєвий шлях.

І вже традиційно попередили, що представники від влади міста обов’язково приїдуть вітати іменинницю із  95-м та 100-м ювілеєм!

Неля Яворська подякував за теплу зустріч та вперше виявлену увагу з боку міської влади. Попри поважний вік, бадьора та енергійна ювілярка радо ділився спогадами про своє життя.

 

 

90 - це не вік, це багатство! Козятинську довгожительку привітали з ювілеєм
90 - це не вік, це багатство! Козятинську довгожительку привітали з ювілеєм