Новини

Всього переглядів: 11

Мобільний сервісний центр вкотре надавав послуги городянам. Сьогодні, 8 листопада, попитом користувалася послуга щодо реєстрації та перереєстрації транспортних засобів.

За робочий день двоє адміністраторів та експерт здійснили 13 операцій щодо реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, шістьом водіям замінили посвідчення водія, десять мешканців, користуючись нагодою, надали запити на отримання довідки щодо несудимості. Крім того, місцеві жителі отримали 32 консультації.

Переваги унікального пересувного сервісу надзвичайно позитивно оцінюють мешканці міста, адже городянам не доводиться їхати за 70-80 км до стаціонарного сервісного центру МВС Вінниці. Відтак, вони економлять час на дорогу і гроші на проїзд.

Зауважимо, що функціонування пересувного сервіс-центру на теренах Козятина стало можливим завдяки зусиллям міської влади, яка активно працювала в напрямку поліпшення організації надання відповідних послуг городянам.

Саме на запит Олександра Пузира до керівника мобільного сервісного центру МВС у Вінницькій області, на території місцевого ЦНАПу вже всімнадцяте (починаючи з квітня!) презентував свої функції пересувний сервіс-центр.

Відтоді, послугами центру на колесах скористалося 1091 козятинчан, які змогли отримати 482 послуги та 609 консультацій.

Громадяни з легкістю знайдуть інформацію про потрібні документи та графік роботи МСЦ МВС на офіційному сайті міської ради та у засобах масової інформації.