Новини

Всього переглядів: 13

15 березня в Україні відзначається Всесвітній день захисту прав споживачів. Користуючись нагодою, хочемо нагадати суб'єктам господарювання, що  відповідно Закону України "Про захист прав споживачів" в усіх об'єктах торгівлі, ресторанного господарства та сфери побутових послуг обов’язково повинен знаходитися на видному та доступному місці куточок покупця.

Суб'єкту господарювання необхідно розмістити в куточку покупця  інформацію про найменування власника або уповноваженого ним органу та  місцезнаходження.

Також, вказати номери телефонів органів, що забезпечують захист прав споживачів.

Тому на куточку споживача повинні бути наступні телефони:

(0432)65-88-00, 67-02-36, 57-02-91,57-03-01(факс) 

Головне управління Держпродспоживслужби з питань захисту прав споживачів  у Вінницькій області.

В зв’язку із святом Всесвітнього Дня захисту прав споживачів бажаємо мешканцям Козятина  купувати лише якісну продукцію і бути активнішими у захисті своїх прав. Прискіпливо ставитися до вибору товарів й керуватися при цьому не лише яскравими етикетками, а й вмістом продукту.

Для оформлення звернення чи скарги необхідна наявність розрахункового документа, який засвідчує факт купівлі продукції та найменування суб’єкта господарювання і його адреса.

У разі  порушень споживачі завжди можуть звернутися для отримання консультації у відділ економіки, регіонального розвитку та інвестицій міської ради (каб. №10)  за адресою: вул. Грушевського, 23.