Перейти до головного меню Перейти до основного вмісту Перейти до нижнього колонтитула

Новини

Всього переглядів: 24
1 квітня в нашому місті відбулося відкриття художньої виставки «Весна. Великдень»

1 квітня в міському будинку культури  відкриття художньої виставки «Весна. Великдень». Бувають такі події, після яких на душі стає по-особливому тепло, і це саме той випадок.

Це було неймовірно естетично, щиро та дуже вчасно. Коли навколо стільки тривог, мистецтво стає тим самим острівцем спокою, де можна перевести подих. Весняні мотиви та неймовірні люди поруч.

Виставка об’єднала творчість художників - членів Національної спілки художників України, самодіяльних митців, а також юних, але надзвичайно талановитих вихованців гуртка декоративно-прикладного мистецтва Арт-студії «Мікс».

У цих роботах цілий всесвіт. Тут оживає природа у своєму весняному буянні - розквітають квіти, народжуються пейзажі, натюрморти, декоративні композиції. Тут є глибина – у філософських асоціативних картинах, є ніжність – у квіткових мотивах, є щирість – у дитячих роботах.

Виставка триватиме до 1 червня 2026 року.

Дякуємо майстрам за цей промінь надії та неймовірну працю. Обов'язково сходіть! Це те, що зараз потрібно серцю.

1 квітня в нашому місті відбулося відкриття художньої виставки «Весна. Великдень»
1 квітня в нашому місті відбулося відкриття художньої виставки «Весна. Великдень»
Банер - Президент України
Банер - Урядовий портал
Банер - ВР України
Банер - Урядова телефонна "Гаряча лінія"
Банер - Асоціація міст України