РОЖУК Вадим Вадимович

Депутати Дивитися всіх
РОЖУК Вадим Вадимович
Округи № 4 та № 21

Будуємо середній клас!

Козятинський осередок ПП"Сила Людей" продовжує свій розвиток. Показуючи приклад правильної побудови партії по горизонталі та демократичні погляди.

За владу без олігархів.

Ми прагнемо залучити активних людей, які готові до змін на краще, плідну роботу та постійну самоосвіту.

Якщо ти такий (така), в незалежності від фізичного віку, але з "жаринкою" в душі) тобі до нас.

Тільки сильна нація буде успішною. Досить шукати негативні аспекти та ситуації. Очікувати допомогу від "правих" чи "лівих", переходити там, де тепліше і краще на сьогодні. Пам'ятай, "завтра" прийде дуже швидко ...

Все в наших руках, ідеях та бажаннях, а можливості знайдуться.

Готовий зустріти критику в наш бік, готовий для відповідей, та перед тим, як не обдумано задати питання, згадай історію - Америки, її революції, обвали фондових ринків та теракти, яка зараз має один з найвищих рівнів життя для населення.

Німеччину, в недалекому минулому нашого агресора, що змогла після тотального знищення інфраструктури відродитися, виплатити репарації та стати першою в Європі.

Сингапур - країна, як місто - економічне диво, в 60-80 роках найбільший приріст ВВП.

Японія - відроджена після бомбардування атомними бомбами.

Таких прикладів у світі багато, країни будували себе століттями, проходили не одну громадянську війну, злети і падіння. Всім було не просто. Але вони не здалися, ризикнули і перемогли. В першу чергу - себе!

Прийшов час змін, і він починається з нас.
Коли ти, прокидаєшся кожного ранку з думкою, як стати успішним, сильнішим, достойним не словом, а ділом Українцем. Чим би ти не займався, зроби це на 105 %. Політика, бізнес, виробництво, послуги, спорт ... це і є ПАТРІОТИЗМ. 

Список доволі великий. Але якщо ми разом - то ми сила ... Сила Людей.

Пишіть нам на рахунок зборів, семінарів , заходів. Ми готові прийняти вас у нашому офісі, або ж провести конференцію в будь якій із шкіл, МВПУЗТ. Офіс знаходиться в магазині "Тріумф" біля пам'ятника Грушевському (орієнтир для козятинців), або ж пишіть мені в повідомленнях та нашим колегам.

Люди, схаменіться, в нас одна з найбагатших країн у всьому світі. Не тікайте за кордон, повірте в себе ... Повірте в Україну, вона варта нашої любові, вона ненька наша...