Всього переглядів: 164

Сьогодні для всіх школярів, педагогів та батьків справжнє свято – День останнього дзвоника. Щороку він сповіщає про закінчення занять у школі та про початок прекрасної пори для всіх учнів – літніх канікул. Для випускників цей шкільний дзвоник справді останній. Його передзвін проводжає їх у велику життєву дорогу, незвіданий світ самостійності та зрілості.

25 травня пролунав останній у цьому навчальному році дзвоник більше як для 2 700  учнів міста, по-собливому його прощальна мелодія звучала для 226 випускників. 

Всього переглядів: 59

Музика - це чудодійний засіб залучення до добра, краси, людяності і духовності, цей вислів ще раз підтвердили глядачі, які зібрались у міському Будинку культури на випускний вечір Козятинської музичної школи «На хвилях випускного балу».

Естетичне  виховання  дитини – складне, багатопланове  явище,  невіддільною  частиною  якого  є  музична  творчість.  Протягом  шести  або  восьми  років  іде  процес  навчання  в  музичній  школі.  Викладачі  школи,  за  цей  час,  допомагають  дитині  розвити  талант  до  музики  і  не  пропустити  моменту  зародження  творчої  особистості. 

Всього переглядів: 22

Український Центр оцінювання якості освіти оприлюднив правильні відповіді з тестування з математики.

Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Ознайомитися з таблицею правильних відповідей можна в розділі «Предмети ЗНО/Математика/Правильні відповіді».

В УЦОЯО уточнили, що визначення порога «склав/не склав» з математики відбудеться до 14 червня. Результати тестування з цього предмета буде розміщено на інформаційних сторінках учасників до 15 червня.

Всього переглядів: 7

З настанням теплої весни починається сезон відпочинку на природі, який триватиме до вересня. Відвідавши ліс, разом з позитивними емоціями від відпочинку додому можна привезти не зовсім приємний сюрприз, а саме кліщів. Однак якщо знати основні правила захисту від цих паразитів, можна убезпечити себе і своїх близьких.

Кліщі – паразити, які є переносниками багатьох небезпечних хвороботворних організмів, таких як віруси, бактерії, найпростіші і рикетсії.

Збираючись відвідати ліс, потрібно переконатися, що для захисту від кліщів вжиті всі необхідні заходи.

Всього переглядів: 24

Сердечно вітаю Вас зі святом останнього дзвоника. Сьогодні ми пере­гор­та­є­мо ще одну сторінку славного ос­ві­тян­сь­кого літопису Козятина, адже для

Всього переглядів: 352

В місті обласного значення тривають роботи по будівництву сміттєсортувальної лінії.

За словами заступника міського голови – начальника управління житлово-комунального господарства Євгена Малащука, вже виконані роботи першого етапу, а саме заливка фундаменту. Нині армується підлога на весь зал та заливається приямок для транспортувальної стрічки. Даний вид робіт триватиме близько двох тижнів. Орієнтовно через місяць буде монтуватися ангар.

Всього переглядів: 63

Силами працівників комунального підприємства «Відродження» підтягнуто кріплення рекламного щита, який розміщений на перехресті вулиць Незалежності та П.Орлика.

Аби запобігти погіршенню стану масивної конструкції під час негоди, відповідні служби оперативно відреагували на звернення та забезпечили справність рекламного носія.

Всього переглядів: 28

Уряд зробив важливий крок на шляху до монетизації субсидій. Передбачається, що вже в наступному опалювальному сезоні субсидії будуть видаватися живими грошима, які в результаті ощадливого використання енергоресурсів можна буде використати на свій розсуд.

Однак перехід до монетизації можливий тільки в тому випадку, якщо система субсидій буде соціально справедливою – державну допомогу будуть отримувати ті, хто дійсно її потребує.

Всього переглядів: 5

Шановні земляки!

Всього переглядів: 25

Днями відбувся Відкритий Чемпіонат міста Бердичева 2002-2011 р. н., та показові виступи наймолодших юнаків та дівчат 2012-2013 р. н. 

Місто Козятин представляли СК "ТАКО" та КДЮСШ, у результати команда зайняла 24 призових місця:

1 місця: 
Ярош Нікіта;
Данчук Лєна;
Павловський Тарас;
Сокольвак Марія;
Слободяник Артем.

2 місця:
Свінціцький Іван;
Тарасюк Анастасія;
Замковий Богдан;
Маліновський Андрій;
Кідалова Іванна;
Яцик Андрій;
Грига Богдан ;
Ковальчук Максим.

Сторінки