Всього переглядів: 31

23 листопада на засіданні погоджувальної ради міський голова Олександр Пузир, секретар міської ради Костянтин Марченко та депутати розглянули перелік питань порядку денного, що вносяться на розгляд двадцять першої сесії Козятинської міської ради 7 скликання, яка відбудеться 24 листопада 2017 року.

Відповідно усі профільні комісії вже завершили підготовку до пленарного засідання. На розгляд депутатів пропонується близько 80 питань, підготовлених структурними підрозділами міської ради.

Засідання чергової сесії міської ради розпочнеться о 10.00 годині.

 

 

Всього переглядів: 3

Шановні козятинчани! Долучімося до вшанування пам’яті жертв голодоморів. В суботу, 25 листопада, прийдіть до пам’ятного знаку «Хрест» на території храму Почаївської Ікони Божої Матері Української Православної церкви аби взяти участь в панахиді за жертвами голодоморів в Україні.

Початок поминального заходу о 10.00 год.

Нагадаємо, що о 16.00 год. – загальнонаціональна хвилина мовчання та початок акції «Запали свічку пам’яті» – коли українці в пам’ять про убитих геноцидом запалюють свічки на вікнах своїх домівок.

Всього переглядів: 5

Протягом січня-жовтня 2017 року до Вінницької обласної служби зайнятості звернулось 6,8 тисяч роботодавців, які подали відомості про 36,2 тисячі вільних вакансій, що значно більше ніж у минулому році. Так, кількість роботодавців, які звернулись до обласної служби зайнятості, збільшилась у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року на 5,5%, а кількість вакансій на 10%.

Всього переглядів: 38

Сучасне життя наповнене бурхливим розвитком високих наукових технологій, надзвичайними темпами і ритмами, які значно впливають на наш побут і спосіб життя. І тим цінніший інтерес до національного коріння, до витоків, традицій, етнічних особливостей, які лежать в основі нашої національної самобутності.

Всього переглядів: 3

28 лютого – 4 березня 2018 року в м. Вільнюсі (Литва) буде проведено ІІІ Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Литовська феєрія» (далі Фестиваль). Метою Фестивалю є виявлення та підтримка обдарованих дітей і молоді; встановлення творчих контактів, сприяння дружнім зв’язкам і зміцненню взаємодії між дітьми та молоддю з різних регіонів України; створення умов щодо підтримки багатонаціональної дитячо-молодіжної творчості. У Фестивалі братиме участь учнівська та студентська молодь, творчі колективи України, Литви та інших країн.

Всього переглядів: 18

Днями відбувся авторський тренінг Олексія Сініцина та Ліани Сіленко "4 шага на пути к ВУМПо" - побудова унікальної моделі партнерських відносин для сімейних пар всіх вікових категорій через усвідомлення своєї ролі у відносинах - ролі творця свого щастя.

Метою тренінгу було навчити людей долати негативні стереотипи з минулого та відчуття провини, енергетичні блоки та страхи, а також невиправдані очікування до партнера.

Всього переглядів: 22

Чистота – чи не найголовніший атрибут затишного й комфортного міста. Що таке місто Козятин? Це тисячі квартир та приватних будинків. Одна спільна, велика оселя для всіх і кожного, чистота яка починається із сумлінного ставлення її мешканців до себе та довкілля, зі злагодженої роботи комунальних служб, міської ради… Адже чистота міста – справа спільна для всіх і кожного. 

Всього переглядів: 9

Революція Гідності не лишила байдужим жодного свідомого українця. Когось змусила за півроку постаршати, комусь за одну ніч побілила скроні, інші ж пригадали юні літа і Помаранчеву Революцію. На невеличкій площі у серці Києва сконцентрувалася душа великого українського народу, нескореного і непереможного. Цими днями уся країна згадує про ті натхненні і трагічні дні, волонтерів, Небесну Сотню, «легітимну» владу і, звісно, про справжніх живих героїв, що, долаючи біль і страх, боролися, загоювали рани і знову поверталися до палаючих барикад.

Всього переглядів: 17

Переможців всеукраїнських олімпіад і конкурсу-захисту МАН нагородили стипендіями Президента України.

Уже дванадцятий рік поспіль для переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України і Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів призначаються стипендії Президента України. 13 листопада в НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбулося урочисте нагородження 270 президентських стипендіатів.

Всього переглядів: 4

До уваги платників податків! 7 грудня 2017 року у м. Києві відбудеться Національний агрофорум для платників податків на тему:         «Податки. Фінанси. Право».

Запрошуємо платників податків прийняти участь у форумі, за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 14, готель «Хрещатик». Початок форуму о 10 год.00 хв. (реєстрація з 09 год. 30 хв.).

Сторінки