Всього переглядів: 21

У нинішньому році на капітальний ремонт міських доріг виділили 4 млн. 400 тис. грн. Покращення стану дорожнього полотна розпочнеться з настанням сприятливих погодніх умов.

Окрему увагу міська влада приділила і поліпшенню освітлення вулиць. На реконструкцію мережі зовнішнього освітлення передбачено 710 тисяч гривень.

Всього переглядів: 14

На засіданні Уряду було прийнято рішення про удосконалення механізму монетизації субсидій, що був запроваджений в Україні з 1 січня 2018 року. Про це інформують у Міністерстві фінансів України.

Всього переглядів: 11

До уваги мешканців міста!

В зв'язку з проведенням робіт  по благоустрою міста 26.02.2018 року з 09.00 до 15.00 проїзд по вул.1 Травня буде тимчасово закритий.

Маршрут  автобусів №2,№7 буде на цей час змінено і пролягатиме через вулицю Депутатська.

Управління ЖКГ міської ради

 

 

Всього переглядів: 14

Підтримали народні обранці і проект рішення про створення мережі закладів охорони здоров’я, що є власністю територіальної громади міста Козятин. До складу якої увійшли: комунальне підприємство «Козятинський міський Центр первинної медико-санітарної допомоги Козятинської міської ради» та комунальна установа «Козятинська лікарня відновного лікування».

Всього переглядів: 50

Депутати міської ради під час 25 сесії 7 скликання внесли зміни до Комплексної оборонно-правоохоронної програми м.Козятин на 2016-2020 роки «Безпечний Козятин – взаємна відповідальність влади та громади», якими передбачили кошти в сумі 100 тис.грн. на виготовлення проектно-кошторисної документації на становлення в місцях масового перебування громадян та поблизу особливо важливих об’єктів систем відеоспостереження для організації дистанційного контролю за ними підрозділами поліції. Загалом, встановлення 24 відеокамер коштуватиме міському бюджету більше 500 тис.грн.

Всього переглядів: 23

В приміщенні Козятинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбувся круглий стіл на тему: «Проблеми різних категорій населення та механізм захисту порушених прав».

Всього переглядів: 8

У зв’язку з прийняттям Закону України від 03 жовтня 2017 року № 2148-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», яким внесено зміни, зокрема, до частини четвертої статті 4 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464- VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон № 2464) та які набули чинності з 01 січня 2018 року, повідомляємо наступне.

Всього переглядів: 25

На свято 8 Березня цього року українці матимуть чотири вихідних дні поспіль – 8, 9, 10 та 11 березня. Так, відповідно до розпорядження, прийнятого на засіданні уряду, робочий день із п’ятниці 9 березня переноситься на суботу 3 березня. Загалом в Україні в 2018 році на відпрацювання по суботах перенесуть п’ять робочих днів.

Робочі дні, які переносяться: з п’ятниці 9 березня переноситься на суботу 3 березня;

понеділка 30 квітня – на суботу 5 травня;

п’ятниці 29 червня – на суботу 23 червня;

понеділка 24 грудня – на суботу 22 грудня;

Всього переглядів: 78

З 1 вересня 2018 року учні перших класів розпочнуть навчання за новим державним стандартом початкової освіти в рамках реалізації концепції Нової української школи. Для цього необхідно створити нове освітнє середовище в усіх класних кімнатах, де навчатимуться «першачки».

Для матеріально-технічного забезпечення 1-х класів було виділено 502 тис. грн. з міського бюджету.

Всього переглядів: 6

За поданням управлінням житлово-комунального господарства міської ради перезатверджені старі та прийнято нові програми підтримки ОСББ, зокрема «Програма відшкодування частини кредитів, отриманих об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), житлово-будівельним кооперативом (ЖБК), необ’єднаним співвласникам багатоквартирних будинків (НСББ) на впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції і модернізації багатоквартирних будинків у м.Козятин на 2018 рік».

Сторінки