Новини

Всього переглядів: 35

В середу, 2 листопада, відділом з питань фізичної культури та спорту Козятинської міської ради були проведені чергові змагання  XV міської Спартакіади серед підприємств, організацій та установ міста з стрільби кульової.

П’ять команд прийняли участь у змаганнях. Це представники  ВЧДЕ - 3, ВЧДР - 3, ЕЧ -2, управління освіти та спорту міської ради та ТЧ - 3, яке було представлено трьома командами. Кожна команда мала у своєму складі представниць прекрасного полу.

Кожному стрілку давалось 3 пробних постріли та 5 залікових.  За результатами змагань перше місце виборола команда управління освіти та спорту, набравши 102 очка. Друге місце з результатом 86 очок здобула команда ТЧ – 3, третє місце посіла команда ВЧДР, лише на 1 очко відставши від попередньої команди.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями  від відділу з питань фізичної культури та спорту міської ради.

Міська Спартакіада: змагання з кульової стрільби