Новини

Всього переглядів: 18

Наприкинці  липня у приміщенні Козятинської центральної районної бібліотеки стало центром проведення тренінгу з основ комп’ютерної грамотності "Інтернет з нуля за два дня", який було організовано для активних пенсіонерів міста за допомогою Козятинського міського територіального центру.

Захід відбувся в рамках проекту "Залучи бабусю онлайн", який впроваджується           ГО "ВСАД IT-бабусі"(м.Одеса) в партнерстві з іншими громадськими організаціями з Київської, Вінницької, Чернігівської та Тернопільської областей за підтримки "Internews Network" та ГО "Internews Ukraine".

            У Вінниціькій області регіональним партнером даного проекту виступає                 ГО «Філософія Серця»(м. Вінниця), яка з 2013 року плідно співпрацює з Козятинським міським територіальним центром та міською бібліотекою у напрямі неформальної освіти людей літнього віку, зокрема підвищення рівня їх знань та навичок у сфері сучасних цифрових технологій.

Під час тренінгу, 13 активних мешканців м.Козятин у віці від 56 до 80 років зробили перші кроки в опануванні комп’ютерних технологій, а також відкрили для себе нові можливості  щодо використання мережі Інтернет у повсякденному житті.

Наприкінці серпня поточного року відбудеться другий тренінг для активних пенсіонерів міста, під час якого вони отримають нові знання та навички користування соціальними мережами, електронною поштою та іншими цифровими сервісами за допомогою Інтернету.

 

13 активних пенсіонерів Козятина приєдналися до цифрової спільноти
13 активних пенсіонерів Козятина приєдналися до цифрової спільноти