Дитяча музична школа

Робота ДМШ направлена на розвиток музичних здібностей дітей, розкриття їх талантів.В школі здійснюється виховання молоді через доступність до надбань вітчизняної і світової музичної культури, закладається фундамент підготовки до занять художньою творчістю, для обдарованих учнів - до вибору професії в галузі культури та мистецтв.

Педагогічним колективом та учнями музичної школи проводяться різноманітні пізнавальні, просвітницькі, ювілейні заходи: концертні виступи, конкурси.

Фольклорний колектив ДМШФольклорний колектив ДМШ

Дитячий хор ДМШ              Дитячий хор ДМШ

Духовий відділ ДМШДуховий відділ ДМШ

Ансамбль скрипалів ДМШ   Ансамбль скрипалів ДМШ

фольклорний ансамбль «Кветфольклорний ансамбль «Квет

ансамбль «Дивограй»  ансамбль «Дивограй»

Чарівний світ музики та гармонії 50 років наполегливо відкривають в душах своїх вихованців педагоги Козятинської дитячої музичної школи.
В школі працюють відділи: фортепіанний, теоретичний, духовий, струнний, хореографічний, хоровий,художній ,відділ сольного співу.

Урок  хореографії ДМШ          Урок хореографії ДМШ

ансамбль баяністів ДМШансамбль баяністів ДМШ

Навчається в школі близько 500 дітей.
І саме за останні роки учні школи досягли високих результатів на музичному Олімпі. Щорічні звітні концерти музичної школи – святкова музична феєрія дитячих творчих колективів, ансамблів, оркестрів, солістів.
Багато вихованців є учасниками та переможцями обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів.
З великою любов’ю ставляться учні до занять у музичному лекторії школи, який відкрився завдяки отриманню відділом культури Гранту обласної ради на тему «Діти в сучасно – технічному та інформаційному просторі». Сучасна стереосистема, яка була придбана, відтворює всю красу класичних творів, а зображення на екрані переносить в обстановку театральної вистави. Лекторій налічує фонди на якісних носіях більше 30 діб безперервного звучання.
Там вiдбуваються перегляди i прослуховування творiв свiтового музичного мистецтва з попереднiм виступом лектора, а також демонстрація світових музичних шедеврів учням музичної школи, учням та вчителям всіх загальоосвітніх закладів міста. Та найголовнiшим є те, що публiка завжди із задоволенням відвдіує лекторій, отримуючи новi незабутнi враження.